כפי שפורסם לראשונה בספורט1: יקיר שוורץ מונה ליו"ר חדרה

מכבי תל אביב - הפועל חדרה 0:2
ההנהלה של הקבוצה מהשרון התכנסה לראשונה ובחרה את הוועד המנהל, יושב הראש החדש אמר: "מדובר בסגירת מעגל מרגשת עבורי". אורן גולן ישמש כיועץ מקצועי
ההנהלה החדשה של הפועל חדרה נבחרה הערב (שני) לאחר הישיבה הראשונה של הצוות הניהולי, בניהולה של עורכת הדין אלונה בומגרטן, המשקיפה מטעם בית המשפט, ובמהלכה נבחרו מוסדות העמותה, הוועד המנהל ויושב הראש.

יקיר שוורץ, בנו של שולם שוורץ ז"ל שעל שמו נקראת הקבוצה, שעל מועמדתו פורסם כאן באתר לראשונה לפני כחודשיים, ישמש כיושב הראש החדש ויחליף בתפקיד את אורן גולן, שיעבור לשמש כיועץ מקצועי בכיר ומינויו אושר פה אחד. פרט ליקיר שוורץ, חברי הוועד המנהל יהיו נמרוד אטיאס, צבי שלום, דרור בונדר וגילי כהן. בהנהלה החדשה חברים בסך הכל 13 אנשים.


שוורץ אמר: "שמח ונרגש על המינוי. יש בהנהלה החדשה חומר אנושי איכותי ומדהים ואני בטוח שנדע לשתף פעולה למען הצלחת המועדון. בשבילי מדובר בסגירת מעגל מרגשת ואעשה כל שביכולתי שהפועל חדרה תמשיך להיות בקדמת הבמה של הכדורגל הישראלי. אני רוצה לנצל את ההזדמנות להודות להנהלה הקודמת שהביאה אותנו עד הלום. שמח שאורן גולן ידידי היקר ישמש כיועץ מקצועי לקבוצה, אין ספק שהוא כוח משמעותי. בהצלחה לכולנו".

חברי הוועד אישרו גם את המשך תפקודם של אלי דגני כמנהל המועדון ושל אסי קוטין כדובר. ההנהלה החדשה, כזכור, נבחרה בעקבות דרישתו של בית המשפט לאחר בקשת הפירוק של רשם העמותות. כאמור גולן יהיה הסמכות המקצועית הבלעדית במועדון וההחלטה הראשונה שלו תהיה מינוי המאמן וזה יקרה מיד לאחר חצי גמר הגביע נגד מכבי נתניה. במועדון רוצים לראות את ניסו אביטן ממשיך בקבוצה וממתינים לתשובתו בנושא.ההנהלה החדשה של הפועל חדרה (האתר הרשמי של המועדון)
תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ