תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

בהפועל חיפה מקווים שאלמוג בוזגלו ישוב לשחק עוד העונה

הפועל חיפה - הפועל רעננה 2:0
הקשר שקרע את הרצועה הצולבת בתחילת העונה עשוי לקבל הזדמנות באחד המשחקים האחרונים. סילבס לא צפוי לבצע שינויים משמעותיים בהרכב בבכורה נגד בני סכנין: "אין לי ספק שנצליח אם תהיו ממוקדים", אמר לשחקניו
הפועל חיפה ממשיכה את הכנותיה לקראת המשחק בשבת מול בני סכנין, שעשוי להוריד רשמית את נועלת הטבלה וכמובן לשפר את סיכויי חיים סילבס לשרוד בליגה - וזהו כידוע יהיה משחקו הראשון כמאמן הקבוצה מאז החלפת שרון מימר שהתפטר ואתמול שבר שתיקה בראיון מיוחד לספורט1.

סילבס המשיך גם אתמול במספר שיחות עם שחקנים במטרה להחזיר להם את הביטחון בעקבות התוצאות הלא טובות בלשון המעטה בשבועות האחרונים, רצף של 11 משחקים ללא ניצחון. המאמן הבהיר לשחקנים כי הוא דורש מהם מחויבות בכל החלטה במשחק בדוחא: "אם תהיו שקטים וממוקדים, אז אין לי ספק שנצליח", אמר המאמן לשחקניו. בין השאר הוא גם ערך שיחות אישיות עם ארנסטס שטקוס ועם הקשר גל אראל. הקשר גילי ורמוט חזר אתמול לאימונים לאחר שמונה ימי מנוחה וטרם ברור אם יפתח בהרכב. בכל מקרה, רק היום צפוי סילבס לתרגל לראשונה את ה-11 שיפתחו בשבת.

לקראת סכנין אמר סילבס לתקשורת: "למרות התוצאות הלא טובות, אני חייב לציין שקיבלתי קבוצה טובה ומגיע קרדיט למאמן שהיה פה. בשבוע וקצת שאני פה עבדנו בעיקר על שני דברים: החיבור ביני לבין הצוות והשחקנים והכנה למשחק לא פשוט מול סכנין שנלחמת על חייה. אני מבטיח שהתכוננו כמו שצריך ונגיע מוכנים בכדי לסיים את המשימה".


מי שממשיך להתאמן באופן מלא, אך עדיין אינו צפוי להיות בסגל, הוא הקשר אלמוג בוזגלו. האחרון, שכזכור הגיע כשחקן רכש משמעותי בקיץ, נפצע במשחק בליגה האירופית מול אטאלנטה כאשר קרע את הרצועה הצולבת ורק לאחרונה חזר לאימונים מלאים. בוזגלו טרם מרגיש במאת האחוזים, אבל בחיפה בטוחים כי יוכל לקחת חלק לפחות באחד ממשחקי סיום העונה: "אלמוג בוזגלו היה אחד השחקנים הטובים בליגה בשנה שעברה והיה אמור להיות חיזוק משמעותי, אבל קרה מה שקרה וכעת סילבס יחליט אם ירצה להשאירו", אמרו בחיפה.בהפועל חיפה מצפים לחזרתו. בוזגלו (ערן לוף)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ