תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

יום הבוחר: בהפועל חדרה ייפגשו עם שרון מימר ואורי גוטמן

הפועל באר שבע - הפועל חדרה 0:1
ראשי הקבוצה ייפגשו עם השניים במטרה להחתים מאמן חדש עד לסוף השבוע ולהתחיל בגיבוש הסגל לעונה הבאה. טל כחילה ושלומי אזולאי הקשר מועמדים להגיע. הבלם דויד מתאוס יקבל הצעה להמשיך
לאחר טלטלה לא פשוטה עם עזיבתו של ניסו אביטן להפועל תל אביב, וכן הפרידה מהיו"ר יקיר שוורץ, רוצים בהפועל חדרה לחזור ולהתעסק בהכנות המקצועיות לעונה הבאה. השלב הראשון יהיה מינוי מאמן חדש. כבר היום (רביעי) נפגשו ראשי הקבוצה עם שני המועמדים העיקריים: שרון מימר ואורי גוטמן. בפגישה נכחו אורן גולן, צביקה שלום, נמרוד אטיאס, גילי כהן ואלי דגני. החברים התרשמו משני המאמנים וייקחו את הזמן למחשבה בטרם תתקבל החלטה בנוגע למאמן הבא של הקבוצה.

המטרה היא לקבל החלטה שתהיה מקובלת על רוב חברי ההנהלה. במועדון מעריכים כי אחד מהשניים ימונה כבר עד סוף השבוע למאמן הקבוצה ויתחיל בבניית סגל הקבוצה לעונה הבאה. רק נזכיר כי רון קלר שזכה למחמאות על ניהול המשחק נגד הפועל באר שבע, בו הפסידה הקבוצה 1:0, הוסר מרשימת המועמדים משום שאין לו תעודת פרו והקורס לא יפתח בשנה הקרובה. הפועל חדרה תסיים את העונה במשחק חוץ נגד בני יהודה ביום שבת (20:30, שידור ישיר בספורט3).

בנוסף, ראשי המועדון ייפגשו עם הבלם הספרדי דויד מתאוס במטרה להחתימו על חוזה חדש לעונה הבאה. בחדרה אומנם לא עסקו בימים האחרונים ברשימת שחקנים חדשים שיצטרפו, אך לאחרונה העלו שמות של שחקנים פוטנציאליים שימדדו על פי משנתו של המאמן החדש. בין השמות נמצאים הבלם טל כחילה שהודיע אתמול כי יעזוב את בית"ר ירושלים לאחר עשור, ויהפוך לשחקן חופשי, וכן קשר מכבי חיפה שלומי אזולאי. האחרון, אגב, מקורב לחלק מאנשי הפועל חדרה וזוכה לאהדה גדולה. למרות שרשם עונה לא טובה, מאמינים במועדון כי במידה ויגיעו להסדר כספי יכול אזולאי לפרוח מחדש.שלומי אזולאי. בקבוצה מאמינים שיוכל לפרוח מחדש (אריאל שלום)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ