תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

יסמין בוריץ' הבוסני, שוער לך פוזנאן, חתם בהפועל חיפה

מ.ס אשדוד - הפועל חיפה 0:1
לאחר שכשל המשא ומתן עם שטיינבורס הלטבי, יואב כץ מצא מחליף לשטקוס: השוער שסיים חוזה בקבוצת הצמרת מהליגה הפולנית חתם לשתי עונות עם אופציה. מיטרבסקי זוכה להתעניינות, תמאש צפוי להיות הזר היחיד שיישאר
השוער יסמין בוריץ' חתם לשתי עונות בהפועל חיפה עם אופציה לעונה שלישית. בוריץ בן ה-32, המתנשא לגובה 1.94 מ', הוא שוערה של קבוצת הצמרת הפולנית לך פוזנאן בשורותיה רשם 157 הופעות בעשר העונות האחרונות בליגת העל הפולנית. בוריץ' רשם גם שתי הופעות במדי נבחרת בוסניה והוא חבר בסגל הרחב של נבחרתו. בוריץ' זכה עם לך פוזנאן בשתי אליפויות פולין, הגביע הפולני ושלושה תארי סופר קאפ.

החתימה מגיעה לאחר שבאופן סופי נכשל המו"מ עם פאבלס שטיינבורס. השוער הלטבי שמשחק בארקי גדיניה הפולנית היה עד עתה המועמד העיקרי של אנשי חיפה להחליף את ארנסטס שטקוס שיעבור לבית"ר ירושלים, אבל קבוצתו הפולנית של השוער הבהירה שהיא לא מוכנה לשחררו ללא דמי העברה. בעלי הפועל חיפה יואב כץ שוחח עם עמיתו הפולני, שהבהיר כי שטיינבורס תחת חוזה ואינו צפוי להשתחרר אלא אם חיפה תשלם דמי העברה. כץ פסל את ההצעה ומשמעות הדבר היא השוער הלטבי לא יגיע לכרמל.

במועדון שמחים על החתמתו של שוער חדש. כפי שפרסמנו בתחילת השבוע, הצהירו במועדון כי רוצים לסגור את הנושא של שוער כבר בשבוע הנוכחי. בחיפה ציינו כי ראו שהשיחות עם שטיינבורס לא מגיעות לקצה וכבר החלו לבחון אופציות נוספות, ביניהן בוריץ' שהרשים את הצוות המקצועי. גם העובדה שבוריץ' שוער חופשי תרמה לכך שהמשא ומתן בין הצדדים היה מהיר ותפס תאוצה ביממה הקרובה עד אשר הבעלים יואב כץ חתם רשמית על החוזה. אגב השוער התעקש להכניס לחוזהו מענק אליפות ואירופה.


שטיינבורס. לא ישתחרר ללא דמי העברה (AFP)

שטיינבורס. לא ישתחרר ללא דמי העברה (AFP)

מעבר לכך, בקבוצה טרם קיבלו החלטה לגבי השחקנים הזרים, כאשר נראה כי גבריאל תמאש יהיה היחיד שימשיך בקבוצה גם בעונה הבאה. כץ הבהיר לאחרונה כי אינו מתכוון לשדרג חוזים לאף שחקן, גם לא לשחקנים הזרים. הבלם ריקי מיטרבסקי אמנם כבר עזב את ישראל, אבל בסביבתו ציינו שהוא זוכה למספר הצעות ולא מן הנמנע כי יעבור לקבוצה אחרת בארץ הקודש. במועדון מקווים לסגור בימים הקרובים את מחנה האימונים לעונה הקרובה כאשר האופציות הן פולין, אוסטריה וסלובניה.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ