במכבי חיפה ביקשו תשובה סופית מקרים פריי תוך שבוע

קרים פריי
קרים פריי | אריאל שלום

לספורט1 נודע כי הצדדים הגיעו לסיכום על המשך דרכו אלא שהשחקן ביקש מספר ימים לבחון הצעות נוספות מהליגה השנייה באנגליה והליגה השנייה בספרד. כ-3,000 מנויים נמכרו לקראת העונה הבאה, במועדון מרוצים

מכבי חיפה החלה רק בתחילת החודש במכירת המנויים לקראת העונה הבאה, ובמועדון מרוצים שכבר אחרי שבוע ימים כ-3000 אוהדים הבטיחו את מקומם בסמי עופר. בחיפה בטוחים כי עם התחלת האימונים והצטרפותם של שחקני רכש חדשים – מספר המנויים אף יגדל משמעותית.

במועדון יעלו השבוע הילוך בצירוף שחקנים זרים לאחר שהמאמן מרקו בלבול יחזור מחופשה פרטית. בלבול השאיר רשימה של שחקנים בהם הוא מעוניין ויש רצון להתחזק בבלם, קשר אחורי ופליימקר. מעבר לכך בחיפה אף אישרו כי ישנו משא ומתן עם בלם זר שצפוי להגיע על חשבונו של אטיין ריינן.

מי שעוד עתידו לא ברור הוא הקשר הטורקי קרים פריי. לספורט1 נודע כי לאחרונה נערכו מספר שיחות בין נציגיו של השחקן לבין אנשי חיפה בהם הגיעו הצדדים לסיכום ועדיין נציגים של הקשר המצוין ביקשו מספר ימים לבחון אופציות בליגה השנייה באנגליה וגם בליגה השנייה בספרד. פריי עצמו כבר הביע נכונות להמשיך בכרמל שם התחבר עם אוהדי הקבוצה. בכל מקרה, במועדון מהכרמל הבהירו לשחקן כי דורשים ממנו תשובה סופית בשבוע הקרוב. "אנחנו רוצים שהוא ימשיך אבל לא נחכה יותר מדי זמן", אמרו בחיפה.


קריים פריי. תשובה תוך שבוע (מאור אלקלסי)

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי