תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מיכה: "שמעתי שטיבי עוזב לקבוצה אחרת, זו אבידה גדולה"

איתן טיבי | אריאל שלום
קשר מכבי תל אביב דיבר באירוע השקת המדים החדשים ונשאל על תכניות הרכש: "לא יודע לגבי דסה, המועדון תמיד מביא בסוף שחקנים". על מטרותיו: "לא ויתרתי על החלום האירופי, צריך הצעה מפתה כדי לעזוב"
שבע שנים אחרי שהצטרף למכבי תל אביב והיה שותף לשלל התארים, העלייה לליגת האלופות וההגעה לשלב 32 האחרונות בליגה האירופית, הבלם איתן טיבי צפוי לעזוב וככל הנראה, כפי שפרסמנו לראשונה בספורט1, נמצא בדרכו למכבי חיפה.


הבוקר (שני) סיפרו אנשי מכבי תל אביב שלהערכתם הבלם כבר לא ימשיך עם הקבוצה ואפילו המנכ"ל בן מנספורד אמר ש"בכדורגל לא תמיד תקבל את מה שאתה רוצה", על אף רצון עז מצד המאמן ולדימיר איביץ' להשאירו, וכעת גם קשר מכבי תל אביב, דור מיכה, אישר את האפשרות שהבלם לא יגיע לפתיחת האימונים ביום רביעי ולמעשה עזב את הקבוצה.

"במכבי תל אביב תמיד לוקחים את הזמן ולקראת הסוף מביאים שחקנים, אז אני מאמין שכך יהיה גם השנה. אני לא יודע לגבי אלי דסה, אבל שמעתי היום שאיתן טיבי עוזב לקבוצה אחרת. הייתי איתו הרבה שנים והוא בחור חיובי וזו אבידה גדולה. אני מאחל לו את כל ההצלחה שבעולם".


עם עטר וטיבי על הספסל. הבלם צפוי לעזוב אחרי שבע שנים (דני מרון)


"זו עונה עשירית שלי במכבי תל אביב וברור שיש התרגשות, כמו בכל עונה והעונה הזו במיוחד כי יש לנו את מוקדמות ליגת האלופות ואנחנו נגיע בכל הכוח", אמר מיכה לקראת העונה שבפתח, "זה טוב שיש שקט הקיץ, זו פעם ראשונה אחרי הרבה מאוד שנים שאנחנו ממשיכים עם אותו צוות וזה דבר חיובי שיעשה לנו טוב".


מטרותיו לעונה: "עשיתי עונה טובה ואני באמת רוצה להשתפר עוד ולשחק עוד יותר טוב. המטרות הקבוצתיות שלנו אף פעם לא משתנות ואני רוצה לעשות עוד קפיצת מדרגה בקריירה".


מיכה ושחקני מכבי ת"א משיקים את המדים החדשים (יוני אריאלי)


אם הוא ויתר על החלום האירופי:
"לא ויתרתי, גם התראיינתי לא מזמן ואמרתי שהחלום עדיין ישנו, אבל זה לא תלוי רק בי. צריך הצעה מפתה כדי לעזוב בית כמו מכבי ת"א ועד היום זה לא קרה, אבל על החלום לא ויתרתי".


אם היה מעדיף להיות בנבחרת ולא ליהנות מחופשה:
"אני עדיין סוחב קצת פציעה מסוף העונה שעברה כך שלא הייתי יכול להיות בנבחרת, אבל כמובן שהייתי שמח להיות בנבחרת".
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ