תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

בוזגלו וניסנוב נפגשו: "עדיין לא נאמרה המילה האחרונה במו"מ"

מאור בוזגלו | אודי ציטיאט
"יש ניסיון לצרפו, אנחנו אופטמיים", אמרו בהפועל תל אביב לצד הידיעה ששכרו הגבוה בעייתי. אביו של הקשר דיבר עם איציק ניסנוב: "הייתה שיחה מדהימה". אביטן רוצה להחתים קשר נוסף, אליאל פרץ מועמד
אביו של מאור בוזגלו, יעקב, ואיציק ניסנוב, אחד מבעלי הפועל תל אביב, נפגשו הערב (שלישי) ושוחחו על האפשרות שהקשר ישחק בשורות האדומים החל מהעונה הקרובה.

בהפועל ת"א טוענים שהסיכוי שהקשר יגיע לקבוצה הוא 50%: "יש ניסיון לצרף את בוזגלו. המאמן ניסו אביטן מאוד רוצה אותו, וברור לנו שגם האוהדים רוצים שזה יקרה. השכר הגבוה בעייתי ונושא הפציעות מחייב בדיקה, אבל אנחנו אופטימיים".


יעקב בוזגלו מסר בתגובה: "הייתה הערב שיחה מדהימה ואני רוצה להודות לשרון (ניסנוב) על הנכונות לקבל את מאור בזרועות פתוחות עם הרבה אהבה וחום. אני והוא נעשה שיעורי בית והתחושה שלי היא שעדיין לא נאמרה המילה האחרונה".

 

בדרך להפועל תל אביב? מאור בוזגלו


מכירת המנויים של הפועל תל אביב שהחלה לפני חמישה ימים ממשיכה לצבור תאוצה ולהצית את הדמיון. נכון להיום נמכרו כבר כ-5,600 מנויים, יותר מהכמות שנמכרה לאורך כל העונה שעברה אז כזכור שיחקה הפועל תל אביב באצטדיון המושבה. במועדון אפילו מפנטזים לחצות את רף עשרת אלפים המנויים. במועדון אמרו: "האוהדים מחוברים לאצטדיון בלומפילד, הוא זורם להם בעורקים. שחקן רכש בכיר יביא לעוד התלהבות".


בוזגלו, כפי שפורסם לראשונה בספורט1, יכול להיות הרכש הגדול של האדומים הקיץ. בהפועל כאמור מאוד רוצים לצרף את הקשר שסיים את חוזהו בבית"ר ירושלים. רק נזכיר שבוזגלו האב שיחק במועדון בסוף שנות ה-70 וזו עשויה להיות סגירת מעגל עבורו.

במקביל, המאמן ניסו אביטן רוצה לצרף קשר נוסף למרות חוליית הקישור העמוסה שלו. רק נזכיר שמוטי ברשצקי חזר לאחר עונת השאלה במכבי נתניה, דני גרופר, קשר הנבחרת הצעירה, כבר הצטרף וכמובן אור אינברום. אביטן רוצה להחתים את אליאל פרץ ממכבי תל אביב (גם הפועל חדרה מעוניינת בקשר) או את מוחמד אבו פאני ממכבי חיפה כשהשניים שיחקו תחתיו בהפועל חדרה.


מוחמד אבו פאני. כבר שיחק תחת המאמן בחדרה (מאור אלקסלסי)

כמוכן, בהפועל מחפשים מגן ימני. תומר לוי מהפועל אשקלון סיכם את תנאיו ואמור לחתום על חוזה לשלוש עונות. אתמול (שני) התקיימה פגישה עם נציגיו של המגן דור אלו, והובהר כי אין בכוונת הקבוצה לשאול את השחקן לעונה אחת, אלא רק לשנתיים לפחות.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ