תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

טל כחילה סיכם לעונה אחת עם אופציה לעונה נוספת באטרומיטוס

טל כחילה | דני מרון
בלם בית"ר ירושלים לשעבר, המריא ליוון כדי לחתום בקבוצה שסיימה את העונה האחרונה במקום הרביעי בליגה המקומית. משה חוגג החליט שלא לשדרג את חוזהו של אנטואן קונטה. בחמישי: משחק אימון נגד מ.ס. אשדוד
הבלם טל כחילה סיכם הערב (שלישי) לעונה אחת עם אופציה לעונה נוספת באטרומיטוס היוונית. כחילה שלא מחזיק בחוזה בבית"ר ירושלים נחשב לשחקן חופשי ובית"ר לא זכאית כמובן לדמי השבחה. כחילה נסע כבר הבוקר ליוון כדי לחתום על החוזה לעונה הקרובה. לקבוצה היוונית, שסיימה את העונה הקודמת במקום הרביעי בליגה המקומית, ישנה אופציה לעונה נוספת.


עוד בבית"ר ירושלים, לאחר דיון שנערך בעניינו של אנטואן קונטה, במועדון קיבלו החלטה שלא לחרוג ממדיניות הבעלים משה חוגג ולא יציעו לו חוזה משודרג לעונה הנוכחית. גורם בבית"ר ירושלים הבהיר כי "המועדון ממשיך להתנהל על פי החלטת הבעלים". כזכור, המגעים עם קונטה החלו בתקופה האחרונה לאחר שבבית"ר הבינו שיהיו חייבים למכור אותו אם לא יאריכו את החוזה שלו, שמסתיים בקיץ 2020. קונטה מרוויח כ-270 אלף יורו בעונה.

אחד הפתרונות שהוצעו, הוא להציע לשחקן לשמור על חוזהו הנוכחי בתמורה לשדרוג בשתי העונות הבאות, בשיעור של כעשרה אחוז. "כך חוגג לא יחרוג מהמדיניות שלו והשחקן יהיה מרוצה. אם שני הצדדים רוצים, אין סיבה שלא נגיע לפתרון", אמרו בבית"ר, שם מודעים לכך ששדרוג לצרפתי יגרור בקשות של שחקנים נוספים לפתיחת החוזים שלהם. במקרה כזה, בית"ר תכניס גם סעיף מכירה גבוה, משום שחוגג רוצה להחזיר חלק מההשקעה במגן הצרפתי.חוזהו לא ישודרג. אנטואן קונטה (דני מרון)


שחקני הקבוצה קיבלו הודעה כי ביום חמישי ייערך משחק אימון נגד מ.ס אשדוד. מוקדם יותר הודיעה הקבוצה כי ביום שני הבא תקיים משחק ידידות מול רמת השרון באיצטדיון גרונדמן. המשחק ייערך לזכרו של סמל ראשון עידו בן ארי ז"ל, תושב העיר ואוהד הקבוצה, שנפל בפעילות מבצעית בעת מילוי תפקידו בנובמבר 2016.


מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ