תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

הפועל ת"א ירדה מהפרק: לוסיו חתם על חוזה חדש בחדרה

הפועל באר שבע - הפועל חדרה 0:1
בתום סאגה ארוכה ופגישה בין נציגיו של החלוץ לבין אורן גולן, הברזילאי הסכים להישאר: "כל מה שקרה היה אי הבנה אחת גדולה". יגיל אוחנה ויונתן לוי הצטרפו בהשאלה, חביב אוחיון יגיע ללא תמורה ממכבי תל אביב
בתום סאגה ארוכה ופגישה בין ראשי המועדון לבין נציגו של החלוץ, לוסיו הברזילאי חתם הערב (חמישי) על חוזה חדש ומשודרג בו ירוויח כ-120 אלף דולר והוא ישחק בעונה הקרובה הפועל חדרה.

לוסיו הנרגש מסר לאחר החתימה: "אני שמח מאוד להישאר בחדרה. כל מה שקרה בשבוע האחרון היה אי הבנה אחת גדולה. אני מבטיח לאוהדים לתת את הכל למען הקבוצה והמטרה של כולנו היא אחת - לעשות עונה מוצלחת".

אורן גולן הסביר: "לא סתם היה חשוב לנו להילחם להשאיר את לוסיו. יש לו חשיבות אדירה על המגרש ומחוץ למגרש, ואני שמח שהוא יהיה איתנו עוד עונה לפחות. מדובר בנכס אמיתי עבור הפועל חדרה".


כזכור, אתמול נפגשו ראשי הפועל חדרה עם ראשי הפועל תל אביב במטרה לגשר על הפערים, אולם הצדדים לא הגיעו להסכמות והחלוץ, שהביע את רצונו לעבור למתחם חודורוב, קיבל את ההצעה המשודרגת והחליט בסופו של דבר להישאר.


מי שצפוי לחתום באופן רשמי במהלך הלילה הוא השוער חביב אוחיון, שיגיע בהשאלה ללא תמורה ממכבי תל אביב. שני שחקנים נוספים שהושאלו להפועל חדרה הם החלוץ יהונתן לוי שהגיע מהפועל תל אביב והקשר יגיל אוחנה, בוגר מחלקת הנוער של הפועל באר שבע.

שכרו שודרג. לוסיו (אודי ציטיאט)

יהונתן לוי (הפועל חדרה)

יגיל אוחנה (הפועל חדרה)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ