תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

לראשונה מאז הפציעה: יונס מלדה ערך אימון מלא עם נתניה

יונס מלדה | דני מרון
החלוץ עשוי לעמוד לרשותם של דראפיץ' וברדה למחזור הפתיחה, ייתכן שגם גיא מלמד שזמן החלמתו נע בין שבוע וחצי לשלושה יוכל להיכלל בסגל נגד הפועל ת"א. הקפטן אלמוג כהן יגביר את קצב האימונים בימים הקרובים
לאחר פציעתו של גיא מלמד באימון ביום שני וחוות הדעת הראשונית לפיה יחמיץ את מחזור הפתיחה בליגה מול הפועל תל אביב, במכבי נתניה ישנה תקווה כי החלוץ יוכל בכל זאת לקחת חלק במשחק ולעמוד לרשותם של צוות המאמנים סלובודאן דראפיץ' ושי ברדה.

לאחר התייעצות עם הצוות הרפואי, בקבוצה הבינו כי זמן ההחלמה נע בין כשבוע וחצי לשלושה שבועות, כך שלמעשה, ישנו סיכוי שאם הליך ההחלמה של מלמד יעבור כראוי, הוא יוכל להיכלל בסגל ולשחק מספר דקות. בינתיים, יחל החלוץ בטיפולים ועתיד לחזור לאימונים עם הקבוצה תוך שבוע ימים.

הבשורה הטובה מגיעה מכיוונו של החלוץ יונס מלדה, שלראשונה מאז החלמתו מהפציעה, ערך אתמול אימון מלא, אולם בקבוצה עדיין מתלבטים אם לשלבו ב כבר במשחק גביע הטוטו ביום שבת מול מכבי חיפה, כשההערכות הן שעד למשחק מול האדומים בבלומפילד הוא כבר יוכל לשחק.


הקפטן אלמוג כהן חזר ביומיים האחרונים לערוך אימונים בצידי המגרש ולהעלות קצב, כשהמטרה היא שהוא ישוב לאימונים בימים הקרובים. עדיין לא ברור אם הקשר ישחק ביום שבת מתוך כוונה שלא לסכנו, אך בהתאם למצבו, בצוות המקצועי ישקלו האם לתת לו מספר דקות בכל זאת, לקראת הליגה. בכל אופן, כהן יהיה כשיר למחזור הפתיחה.לכל המאוחר ישוב במחזור הפתיחה. כהן (דני מרון)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ