תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

משה חוגג אישר: בית"ר ירושלים תצרף מגן שמאלי

הפועל רעננה - בית"ר ירושלים 1:2
הסגל הקצר בבית וגן הביא לחשיבה מחודשת. אורן ביטון מועדף על הצוות, אולם טרם שוחרר מהפועל ב"ש. גם צירוף שחקן התקפה נמצא על הפרק. הערכות: ז'אורז'יניו יתאמן בבני יהודה לאחר סיכום בין המועדונים
לאחר מנוחה שהעניק רוני לוי לשחקניו, בית"ר ירושלים חזרה הבוקר (ראשון) לבית וגן בסגל חסר מאוד. כזכור, המועדון הודיע בסוף השבוע כי מלבד שחקני הנבחרות והשחקנים שנמצאים בחופש (ליוואי גארסיה, עלי מוחמד, גדי קינדה, אנטואן קונטה ופרדי פלומיין), הקשר דן איינבינדר פצוע וכך גם עידן ורד ומיכאל אוחנה, שלא מתאמנים.

הסגל הקצר הזה הוביל לחשיבה מחודשת בישיבה שקיימו במהלך הפגרה חברי ההנהלה יחד עם הצוות המקצועי. בית"ר עשויה לצרף בהמשך עוד שחקן התקפה ובנוסף משה חוגג החליט לאשר צירוף של מגן שמאלי כבר בימים הקרובים. במועדון הבהירו כי טאלב טואטחה אינו מועמד בשלב זה וכי הם ממתינים למגן שמאלי בכיר שישוחרר מקבוצה בליגת העל. כרגע משה חוגג לא נתן אישור להחתמת זר שישי וגם אם יהיה כזה, הוא לא יהיה בעמדת המגן. אורן ביטון הוא השחקן המועדף על הצוות המקצועי בעמדת המגן, אך הוא טרם שוחרר מהפועל באר שבע.

ומה קורה בגזרת ז'אורז'יניו? אחרי שהבהיר בסוף השבוע לבני יהודה כי לא יצטרף בשלב זה לאימונים, במועדון מפעילים לחץ על השחקן לעבור. יש לציין כי הסכמה של ז'אורז'יניו בעניין הזה לא קשורה לאור הירוק שייתן חוגג לגבי צירוף זר שישי. "אם הוא לא יעבור, נקפיא אותו", הבהירו אתמול במועדון. יחד עם זאת, ההערכה במועדון היא שבעוד מספר ימים התמונה תשתנה והקשר הברזילאי יסכים להתאמן בשורות בני יהודה, אחרי אחרי שיושג הסכם כספי בין המועדונים, לגבי אופן תשלום השכר שלו שנאמד במיליון וחצי שקלים ברוטו לעונה.ז'ארוז'יניו. אם לא יעבור - יוקפא (דני מרון)


בעקבות הפציעה של דן איינבינדר, אופיר קריאף אמור לפתוח מול הפועל חיפה. למרות ההרחקה של קונטה, דיוגו ורדסקה צפוי להתחיל על הספסל משום שבמועדון מעוניינים שישתלב בצורה הדרגתית יותר.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ