תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

בלבול: "המהפך הגיע בזכות האופי של השחקנים, גאה בהם"

הפועל תל אביב - מכבי חיפה 2:1
מאמן מכבי חיפה אחרי ה-1:2 הדרמטי על הפועל תל אביב בבלומפילד: "יש הרבה נקודות לשיפור". בית"ר במחזור הבא: "יש לנו פחות ימים להתאושש מאשר להם, יהיה קשה". חזיזה: "שמח שאני מייצר מספרים"
אחרי שנוצחה בביקור הראשון שלה העונה בבלומפילד, מכבי חיפה לא רצתה שזה יקרה לה גם הערב (שני) והיא חזרה מפיגור ל-1:2 דרמטי על הפועל תל אביב. דולב חזיזה (50) וארנסט מאבוקה (92), שגם הציל מהקו במחצית הראשונה במצב של 0:1 לאדומים, מחקו שער יתרון מפתיע (37) ודאגו שהפער מהמוליכה מכבי תל אביב יעמוד רק על שלוש נקודות בתום תשעה מחזורים.

מאמן מכבי חיפה מרקו בלבול סיכם: "ידענו שיהיה קשה, הרי באנו לשחק נגד הפועל תל אביב וזה לא חשוב באיזה מקום בטבלה היא נמצאת, תמיד קשה פה עם הקהל. לא פתחנו את החצי הראשן בצורה טובה ונגררנו לבלאגן שלהם, אבל החצי השני נפתח מצוין. הבקענו שערים יפים, הלכנו קדימה וגם שער אחד נפסל לנו. אני גאה בבחורים שעשו מהפך במגרש מאוד קשה מול קבוצה שצופפה. אנחנו יכולים להיות גאים בעצמנו".

החלפתו של דולב חזיזה: "אנחנו משחקים ב-2:4:4 אז לא רציתי להיחשף עוד יותר. הבקענו הכי הרבה גולים בליגה ואנחנו יוצרים הכי הרבה הזדמנויות כך שהשיטה פחות משנה. ידענו לבוא למשחק כזה ולנצח, זה הרבה בזכות האופי של השחקנים שמשחקים עד הסוף".ניצחון בכורה בבלומפילד המחודש. שחקני מכבי חיפה (דני מרון)

הביקורות: "מותר להעביר ביקורת, זה חלק מהמשחק, אבל אני לא יכול להתייחס לכל מה שנכתב. התפקיד שלי הוא להיות מרוכז ביום יום. יש הרבה נקודות לשפר. יש לי את הקבוצה הכי צעירה בליגה ורואים את חוסר הניסיון, רוב השחקנים לא רגילים למאבקי צמרת. אנחנו עובדים על זה מבחינה פיזית ומנטלית ואני שמח עם השחקנים שיש לי".

היכולת של ארנסט מאבוקה: "בחצי הראשון היה לו פחות שטח לצאת. בחצי השני נפתחו יותר שטחים והייתה לו את האפשרות. כל חצי והמשחק שלו. בחצי הראשון אני מסכים, סגרנו את המשחק ולא היינו חדים בפסים. לא הייתה לו אפשרות לצאת קדימה".

המשחק נגד בית"ר ירושלים במחזור הבא: "אנחנו באמת בשאיפה לשחק יותר יציב לאורך 90 דקות. היום זה לא היה. אין ספק שבית"ר קבוצה מצוינת עם שחקנים מצוינים ויהיה קשה, נתאושש מחר ואז נחשוב עליהם. יש לנו פחות ימים להתאושש מאשר להם, אבל מחר ננוח ונתחיל להתכונן".

דולב חזיזה, שכבש את הראשון של מכבי חיפה, אמר: "אני שמח שאני מצליח לייצר מספרים והאמת שמתחילת העונה אני עובד על זה. החברים שלי במגרש עוזרים לי ואני שמח שיש תוצאות. פתחנו את החצי הראשון מצוין, אבל קצת נרדמנו בהמשך ואז אני ויאניק החלפנו צדדים. החילוף? רציתי להישאר ולנצח את המשחק, אבל המאמן כנראה ידע מה הוא עושה וניצחנו".
 


גיבור המשחק. ארנסט מאבוקה (דני מרון)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ