תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

הפועל חדרה מחפשת בלם: ריקי מיטרבסקי מועמד

קריית שמונה - הפועל חדרה 1:0
הצפון מקדוני ששיחק בעבר בהפועל חיפה עשוי לחזור לקדנציה נוספת בישראל על חשבונו של סיסה שגמר את העונה. גורפינקל עשוי לחזור להרכב נגד מכבי תל אביב (שבת, 19:35, ישיר בספורט3)
הפועל חדרה ממשיכה בהכנותיה לקראת המשחק נגד האלופה מכבי תל אביב ביום שבת (19:35, שידור ישיר בספורט3) והיא מקווה בדיוק כמו בסיבוב הקודם בבלומפילד לצבור לפחות נקודה. המאמן שרון מימר עדיין מתלבט לגבי ההרכב שיפתח, אבל נראה שלא יבצע שינויים רבים מהניצחון נגד קריית שמונה. המגן השמאלי יהב גורפינקל עשוי לחזור להרכב.

במקביל בקבוצה בוחנים את האופציות במועד העברות של חודש ינואר ובהנהלה צפויים להיפגש בתחילת השבוע עם החלוץ הברזילאי לוסיו ונציגיו. כפי שפורסם כאן לפני שבוע, במועדון מעוניינים להציע לשחקן חוזה לעונה הבאה.

מעבר לכך, בקבוצה רוצים להתחזק בחלק האחורי, על חשבונו של ג'ונתן סיסה, שיעבור ניתוח וייעדר עד סיום העונה. אחת אופציות שעלו על הפרק הוא אקס הפועל חיפה ריקי מיטרבסקי. הצפון מקדוני שותף ב-42 הופעות בכרמל וכבש שער אחד. מיטרבסקי מוערך מאוד על ידי שרון מימר שאימון אותו בעונה שעברה ולא מן הנמנע כי השניים יחזרו לשתף פעולה בחדרה.שרון מימר. יתאחד עם ריקי מיטרבסקי? (אריאל שלום)מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ