תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

במכבי חיפה החמיאו לסלליך, בלבול יזהיר מהאגפים של באר שבע

סנטיהו סלליך , טימותי אוואני | דני מרון
בצוות המקצועי שיבחו את הקשר, שנאבק עם חזיזה על החולצה במשחק הליגה מול הקבוצה מבירת הנגב. המאמן מתלבט בין חבשי לסיינסבורי. האקס מולנסטיין הגיע לצפות בשני שחקנים
מכבי חיפה תערוך היום (שבת) את האימון המסכם לקראת המשחק החשוב מול הפועל באר שבע (ראשון ב-20:15), שיינעל את העונה הסדירה בליגת העל. בעקבות עונש הרדיוס שספגו הירוקים, ההתמודדות תיערך באצטדיון בנתניה שאמור להיות מלא עד אפס מקום. שלושה ימים לאחר מכן הקבוצות תשחקנה זו מול זו שוב, הפעם במסגרת רבע גמר גביע המדינה.

במכבי חיפה מבינים היטב כי לנצח את הפועל באר שבע של יוסי אבוקסיס תוך שלושה ימים זו משימה מסובכת במיוחד, אולם בכרמל מודעים לכך שאין להם אפשרות אחרת - כאשר המטרה היא להישאר במאבק על זכייה באליפות וזכייה בגביע המדינה בסיום צמד המשחקים.

אחת ההתלבטויות של מרקו בלבול לקראת המשחק היא בין עאיד חבשי לטרנט סיינסבורי, שסובל מירידה בכושרו ואף זומן לאחרונה לשיחה עם הצוות המקצועי. לא מן הנמנע שהאוסטרלי, שחוטף לא מעט ביקורות על יכולתו, יתחיל את ההתמודדות על הספסל. כשגם לאחר האימון המסכם נראה כי המאמן מתלבט בין דולב חזיזה לבין סינטיהו סלליך, כאשר נראה כי האחרון זוכה לעדיפות ואף זכה למחמאות מהצוות המקצועי על העבודה הרבה שהשקיע במהלך המשחק באשדוד. בהמשך היום צפוי בלבול לערוך לשחקניו אסיפה, במהלכה הוא ידבר על הנקודות החזקות של באר שבע ובראשן משחק האגפים והצורך בכך ששחקני מרכז השדה יסייעו למשחק ההגנה.
 
 
בתוך כך, מי שנחת בישראל וביקר באימון מכבי חיפה הוא לא אחר מאשר רנה מולנסטיין, שכזכור אימן את הירוקים בעונת 2016/17 ופוטר במהלכה. מולנסטיין, שמשמש כיום כעוזר מאמן נבחרת אוסטרליה, הגיע במטרה לעקוב מקרוב אחר ניקיטה רוקאביצה, מלך שערי ליגה העל, שנמצא בכושר שיא לקראת צמד המשחקים של נבחרתו במהלך החודש הבא. שחקן נוסף אחריו מולנסטיין יעקוב הוא סיינסבורי, שכאמור נמצא בכושר פחות טוב אך צפוי בכל מקרה להיות חלק מהסגל האוסטרלי.


הרכב משוער: ג'וש כהן, ארנסט מאבוקה, עופרי ארד, טרנט סיינסבורי , סאן מנחם, נטע לביא, יובל אשכנזי, צ'רון שרי, סינטיהו סלליך (דולב חזיזה), יאניק ווילדסחוט, ניקיטה רוקאביצה,
 


אורח מיוחד באימון מכבי חיפה. רנה מולנסטיין (ערן לוף)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ