תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

חשיפת ספורט1: אחרי שסירבו לקצץ בשכרם, שחקני ב"ש בהודעה נגד אלונה ברקת

שחקני הפועל באר שבע | מאור אלקסלסי
בהמשך לחשיפת ספורט1 שלשום על הסירוב לקצץ בשכרם, השחקנים תקפו באמצעות פרקליטם: "אף קבוצה בעולם לא עשתה מהלך כזה. מקווים שיתנהל שיח ענייני בין הצדדים"
חשיפת ספורט1 שלשום, לפיה שחקני הפועל באר שבע מתנגדים למתווה הקיצוץ שהוצע להם, ממשיכה לעורר הדים במועדון. בעקבות המצב הקיים והמתיחות הגדולה מול ראשי הקבוצה, השחקנים החליטו להוציא הודעה חריפה באמצעות פרקליטם רועי רוזן.

כפי שפרסמנו שלשום, שחקני הקבוצה שכרו עורך דין ובמועדון הציבו בתגובה דד-ליין והודיעו כי עליהם להשיב על ההצעה (30 אחוז קיצוץ, לשנה ושלושה חודשים) עד יום ראשון. בתגובה, אתמול החליטו במועדון כי הנושא לא יהיה נתון למשא ומתן. בעקבות האירועים, החליטו השחקנים להוציא הודעה משותפת באמצעות עו"ד רועי רוזן.

גורם בהפועל באר שבע הבהיר בעקבות ההודעה: "כמו שהצהרנו כבר אתמול ושלשום - לא יהיה שום משא ומתן עם השחקנים". הבוקר סיפרו מקורבים לאלי ברקת כי הוא מתנגד להזרמת כספים ומצפה שהשחקנים יקבלו את המתווה כמו שהוא, או שלא יקבלו אותו בכלל.


לשון ההודעה מטעם שחקני הפועל באר שבע
1. נציגות שחקני הקבוצה קיבלה הודעה שיקוצץ 30% מהשכר עד לסוף העונה הבאה (כמעט שנה וחצי). לא הצעה, אלא הודעה.

2. לא ידוע על שום קבוצה בעולם שעשתה מהלך כזה, לגבי כל העונה הבאה.


"לא יודע על שום קבוצה שעשתה מהלך כזה" (דני מרון)

3. השחקנים הבהירו מיד שהם מבינים את חומרת המצב ושהם מוכנים לקיצוץ משמעותי, מה גם שהם רוצים ומרגישים חובה לעזור למועדון שלהם.

4. פניתי הבוקר למועדון בבקשה מנומסת להיפגש (פיזית או וירטואלית) ולשוחח על ההצעה.

5. בתגובה, נציגות השחקנים קיבלה הודעה שלא ידברו עם השחקנים, לא עם עורך הדין שלהם ושלא מוכנים בכלל לשמוע אותם. כלום. עם כל הכבוד, זה לא מתקבל על הדעת. כולנו נקלענו לסיטואציה חדשה ומורכבת, והשחקנים שבחרו להתנהל מול המועדון באהבה ובהגינות, קיבלו תגובה לא ראויה. אנו מקווים שיתנהל שיח ענייני בין הצדדים, מהר ככל האפשר. דברים מהסוג הזה, עם כל הכבוד, לא יכולים להתנהל במעמד צד אחד. מקווים מאוד לשינוי גישה. שבת שלום ובריאות טובה.


אלונה ואלי ברקת. כאוס בבאר שבע (אודי ציטיאט)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ