תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

התקרבות בין הפועל חיפה לשחקנים שצפויים לקצץ כ-50% משכרם

בני יהודה - הפועל חיפה 0:0
הצדדים קרובים לסיכום, לא מעט בזכות מישאלוף. על פי המתווה, השחקנים יוותרו על מחצית משכרם במשך שלושה חודשים, כאשר הקיצוץ בחודש מרץ יהיה בברוטו. בקבוצה מקווים כי השוער רן קדוש יישר את ההדורים עם חבריו
האם הסערה סביב הפועל חיפה בדרך לסיום? ביממה האחרונה נראה כי הצעדים מתקרבים לסיכום, כשעל פי המתווה החדש השחקנים יקצצו 50% משכרם בשלושת החודשים של מרץ, אפריל ומראי, כאשר הקיצוץ במרץ יהיה בסכום הברוטו מכיוון שבחלק מהחודש עוד הייתה פעילות של הקבוצה, ואילו הקיצוץ באפריל ובמאי יהיה מתשלום הנטו. זו תהיה הנוסחה שתמנע את היציאה לחל"ת.

מעבר לכך, סוכם כי השחקנים בעלי השכר הנמוך ביותר לא יפגעו כלל מהקיצוץ. ההצעה, למעשה, דומה למתווה שסוכם במכבי נתניה והפועל תל אביב והבעלים יואב כץ אף ציין בימים האחרונים כי ברצונו להביא למתווה כזה, שכן הקבוצות שהוזכרו דומות להפועל חיפה ברמה התקציבית.

מושיקו מישאלוף, מנכ"ל ארגון השחקנים, הוא זה שהביא להתקדמות בשיחות בין הצדדים. מישאלוב מנסה לעזור בעניין לכל קבוצות הליגה. "אנחנו מקווים שזה יסתיים בקרוב ויואב יחתום בכדי שכולנו נוכל לחשוב על בריאות וכדורגל", אמר אחד שחקנים. כץ עצמו מקווה גם כן לסיים את הסאגה כאשר אתמול (ראשון) התפטר הנאמן אלעד מאירי שמונה רק בשבוע שעבר על ידי הבעלים עצמו. מאירי התפטר לאחר שהבין כי יש אנשים נוספים בתוך המועדון שפועלים בנושא.


מעבר לכך, קברניטי הקבוצה צפויים לשוחח עם השחקנים הזרים בכדי להגיע לסיכום דומה על קיצוץ. במועדון גם מקווים כי העימות בין השחקנים לבין השוער רן קדוש שהחליט לצאת לחל"ת ואף פרסם פוסט בנושא שגרר זעם בקרב שאר שחקני הקבוצה, יגיע לסיומו.שחקני הפועל חיפה חוגגים עם חיים סילבס (אריאל שלום)

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ