תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

חשיפת ספורט1: השחקנים הבכירים של ב"ש זומנו לפגישות

בן ביטון, מיגל ויטור | אריאל שלום
השחקנים הבכירים נדרשו לקצץ כ-50% משכרם כדי להישאר, כך על פי החלטתו הסופית של עורך הדין יצחק יונגר. שחקנים שמשתכרים פחות מ-20,000 ש"ח לחודש יקבלו יחס אחר
אחרי שהזמין את שחקני הפועל באר שבע לשיחות אישיות והחליט כי הקיצוץ בעונה הבאה יחול עליהם שלא באופן שווה, נאמן הפועל באר שבע, עורך הדין יצחק יונגר, שוחח היום (חמישי) עם מספר שחקנים בקבוצה והודיע להם באופן רשמי על ההחלטה.

כזכור, השחקן הראשון שנמצא ברשימה היה שיר צדק. אחריו שוחח הנאמן עם לואי טאהא ואוהד לויטה. על פי גורמים במועדון, גם מיגל ויטור, בן ביטון ובן שהר קיבלו שיחה ראשונית שבה הובהר לשלושה כי הם יוזמנו בקרוב לפגישה במשרדו של הנאמן בתל אביב.

כפי שכבר דיווחנו, הנאמן החליט כי השחקנים הבכירים שיוזמנו ראשונים לפגישות נדרשים לקצץ כ-50% משכרם כדי להישאר בהפועל באר שבע. לאחר מכן יישב הנאמן עם המשתכרים בעלי השכר הנמוך יותר ויציע להם קיצוץ שעל פי הערכות ינוע בין 30 ל-40 אחוז. יחד עם זאת, שחקנים שמשתכרים פחות מ-20,000 ש"ח לחודש יקבלו יחס אחר מאשר חבריהם לקבוצה.


ומה בנוגע לזרים? כזכור, במועדון החליטו כבר לפני מספר ימים כי בנוסף למיגל ויטור, שעשוי לעזוב אם לא יקצץ משמעותית בשכרו, שלושת הזרים שעליהם יש למועדון אופציה לעונה הבאה לא יישארו, אלא אם ישוחררו תמורת סכום סמלי. כרגע, סכומי השחרור שלהם נעים בין 300 אלף יורו (דויד סימאו) ל-700 אלף יורו ויותר (אלטון אקולטסה וז'וסוואה). 
 

שחקני הפועל באר שבע (מאור אלקסלסי)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ