אביטן זועם: “קבוצות מצפצפות על התקנון ופונות לפלומיין”

ניסו אביטן
ניסו אביטן | עדי אבישי

בהפועל חדרה שבעי רצון מה-0:1 על נס ציונה בדרך לשמינית הגמר, אבל מודעים לכך כי נדרש שיפור ניכר ביכולת. ריברי ייבחן במשחק ביום שני, המאמן התייחס לראשונה לעניין הרב לו זוכה הקשר הצרפתי

שביעות רצון בהפועל חדרה לאחר ההעפלה לשמינית גמר גביע המדינה בזכות ניצחון 0:1 על מוליכת הליגה הלאומית סקציה נס ציונה. בחדרה אומנם מודעים לכך שהקבוצה חייבת שיפור ביכולת הקבוצה לקראת משחקי הליגה הקרובים, אבל לראשונה מזה כמעט חודשיים זכו להרגיש את טעם הניצחון.

“זה ניצחון שיוסיף למורל שלנו וייתן ביטחון לשחקנים לקראת הסיבוב השני. ראינו דברים טובים במשחק הזה וגם דברים פחות טובים ונמשיך להשתפר”, אמרו בקבוצה. שביעות רצון הגיעה מכיוונו של הבלם דויד מתיאוס שחזר לאחר פציעה ושיחק מחצית אחת.

בינתיים, בקבוצה מתכננים מספר שינויים בחודש ינואר. הקשר חסן אבו זייד נפגש לאחרונה עם המאמן ניסו אביטן והשניים סיכמו שאבו זייד יעזוב בחודש הבא. מי שממשיך להיבחן בקובצה הוא הקשר הצרפתי סטיבן ריברי, שיישאר בישראל עד יום שני וישותף במשחק האימון מול הפועל הרצליה. “אביטן רוצה לראות אותו במשחק”, אמרו בחדרה.

מי שישנה סביבו אי וודאות הוא הקשר פרדי פלומיין. בחדרה שוב ציינו כי טרם הגיעה הצעה רשמית על השחקן, אבל חרושת השמועות סביבו גורמם לכעס רב גם אצל המאמן ניסו אביטן שאמר: “זה לא רציני שקבוצות מצפצפות על החוקים ופונות לשחקן בניגוד לתקנון. הקבוצות צריכות להתנהל לפי חוקים. בשבוע שעבר לא הייתי מרוצה מההתנהלות של פלומיין ובמשחק הגביע הוא היה פצוע ולכן נזהר בחלק מהמקרים”. קווין טאפוקו וירין פרץ שלא שיחקו בגלל צהובים יחזרו לסגל לקראת בית”ר ירושלים.


אבו זייד. סיכם עם אביטן על עזיבתו בינואר (ערן לוף)

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי