תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

אריאל הרוש זוכה לעדיפות בין הקורות על פני אופיר מרציאנו

סקוטלנד - ישראל 2:3
למרות שהוא לא משחק בהרכב קבוצתו, שוער הפועל באר שבע צפוי לפתוח בשער נבחרת ישראל במשחק נגד סלובניה. אלחמיד ודור פרץ ישמשו כגיבוי לעמדת המגן הימני במקרה שדסה יפצע
נבחרת ישראל תפתח את האימונים במתחם בית הנבחרות בשפיים ביום שני, לקראת המשחקים נגד סלובניה ואוסטריה. באימון הראשון חלק מהשחקנים הליגיונרים יקיימו אימון חלקי בלבד בשל המשחקים באירופה. בצוות האימון של אנדי הרצוג מקווים שלא יהיו פציעות של שחקני הסגל במחזור סוף השבוע.

בסגל שהוזמן נמצא רק מגן ימני אחד אלי דסה, ללא גיבוי. הנושא עלה לדיון וההסבר של המאמן הלאומי והצוות שלצדו הוא שאלי דסה הוא המגן שיעלה בהרכב הפותח נגד סלובניה, ואם תהיה בעיה מקצועית או פציעה והשחקן לא יוכל להמשיך, חאתם עבד אלחמיד או דור פרץ ישחקו בעמדת המגן.

בפתיחת האימונים אלחמיד מתוכנן להיות מתורגל בעמדת הבלם לצדם של שרן ייני וניר ביטון, כשמועמד נוסף במרכז ההגנה הוא עומרי בן הרוש. הבלם שחר פיבן, לא הוזמן ובנבחרת הסבירו כי הוא ואוראל דגני היו במעקב ארוך, ופיבן משחק במכבי תל אביב בשיטה ובמערך אחר מאשר בנבחרת ישראל, ושני אימונים בלבד לא יספיקו כדי לבצע את ההתאמות. על הביקורת בתקשורת לגבי חלק מהזימונים הבהיר אנדי הרצוג כי הנושא הזה קיים בכל העולם ותמיד ביום פרסום הסגל הלאומי יש טענות על זימונים כאלה ואחרים ולא כולם מרוצים.אריאל הרוש. צפוי לפתוח בשער נגד סלובניה (דני מרון)

מסתמן, כי למרות שהוא לא נמצא בהרכב של הפועל באר שבע, השוער אריאל הרוש זוכה לעדיפות בין הקורות על פני אופיר מרציאנו. באימונים בימי ימי שני ושלישי יתורגל ההרכב הבא: אריאל הרוש, אלי דסה, שרן ייני, חאתם עבד אלחמיד, ניר ביטון, טאלב טוואטחה, בירם כיאל, ביברס נאתכו, דור פרץ, ערן זהבי ומואנס דאבור. באימון הסיכום עשוי להתבצע שינוי אחד או שניים. כבר ביום שני מתכוון אנדי הרצוג להתחיל בשיחות אישיות עם שחקני הסגל.
 
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ