תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

"דאבור ידע על החתונה זמן רב ולא עדכן אותנו שעלולה להיות בעיה"

ישראל - אוסטריה 2:4
ראש מערך ההסברה של ההתאחדות לכדורגל דיבר ב-103FM: "גילינו על כך רק ביום שישי, הוא הבטיח לנו שיעשה כל מאמץ אפשרי בשביל להתייצב לצמד המשחקים של נבחרת ישראל"
עדיין לא ברור האם מואנס דאבור ייכלל בסגל של נבחרת ישראל לצמד המשחקים החשובים בלטביה ובפולין במסגרת מוקדמות יורו 2020 בשל חתונתו והערב (שני) ניסה ראש מערך ההסברה של ההתאחדות לכדורגל, שלומי ברזל, לעשות סדר בהשתלשלות האירועים.

ברזל הסביר: "ביום שישי האחרון נודע לנו שדאבור עלול להחמיץ את המשחקים וגילינו על כך דרך התקשורת. מואנס לא עדכן אותנו שעלולה להיות בעיה למרות שהוא ידע על כך זמן רב. וילי רוטנשטיינר דיבר איתו באותו יום וניסה להבין ממקור ראשון את הסיפור. למדנו שבמגזר הערבי חתונה היא לא כמו אצלנו במגזר היהודי, זה אירוע מתמשך ומתגלגל וכרגע השחקן הבטיח לנו שהוא יעשה כל מאמץ אפשרי בשביל לעמוד לרשות הנבחרת ואנחנו מחכים לתשובה שאמורה להגיע לכל המאוחר מחר.

"זו לא פשלה כזו גדולה, הרי אנחנו לא יכולים לנהל מעקב אחרי החיים האישיים של כל השחקנים. דאבור שחקן מאוד משמעותי עבור נבחרת ישראל. יש בעיה? תודיע, תעדכן ותעזור לנו להבין את הסיטואציה וביחד נמצא פתרון. הוא עושה כל מה שהוא יכול להגיע וזה מאוד מאוד חשוב לו וביממה הקרובים הדברים כבר יהיו הרבה יותר ברורים. וילי נסע לאוסטריה ועל הדרך צפה גם באלון תורג'מן במדי אוסטריה וינה. הכל נעשה ממקום טוב ואחראי. רצינו לדבר עם מואנס ולוודא איך אנחנו יכולים לעזור ובמה זה כרוך. הוא הסביר את המורכבות והבטיח לעשות את הכל", סיכם ברזל.מואנס דאבור (אודי ציטיאט)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ