תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

כעס בק"ש: "השחקנים באו יהירים, מזל שזה קרה עכשיו"

דגו דגו | לירון מולדובן
במועדון זעמו על היכולת של השחקנים במחצית הראשונה: "קיבלנו מכה קשה". דגו צפוי לבצע שינויים רבים מול כפר סבא אולי אף בעמדת השוער. בשלב זה אין כוונה לצרף זר נוסף, למרות הרצון להיפרד מאחמדי
כעס גדול בקרב אנשי הפועל קריית שמונה לאחר התבוסה הקשה להפועל חיפה אמש (ראשון). מעבר לתוצאה בצוות המקצועי לא אהבו את הגישה של השחקנים במחצית הראשונה: "חלק מהשחקנים באו יהירים מדי וחשבו שהכל בא להם בקלות אחרי שתי הניצחונות. קיבלנו מכה קשה אבל מזל שזה קרה לנו עכשיו לפני הליגה", אמר גורם במועדון.

גם המאמן מסאי דגו נראה כעוס ב-45 הדקות הראשונות ולא פעם ביקר את השחקנים על חוסר הרכות שלהם: "חיפה באה אגרסיבית יותר וניצחה בצדק" אמר המאמן.

לאחר המשחק, הקבוצה יצאה למנוחה של שבעה ימים, עד למחזור הפתיחה של ליגת העל נגד הפועל כפר סבא במגרש הצפוני ביום שני, המאמן מסאי דגו צפוי לבצע עד אז שינויים בהרכב במועדון מקווים לחזרתם של המגן איאד אבו עביד והקשרים סמואל בראון וג'ון רואיס, שכלל לא היו בסגל אתמול בסמי עופר.איאד אבו עביד. עשוי לשחק במשחק הפתיחה של הליגה (מאור אלקסלסי)


שינוי נוסף שעשוי להתבצע הוא בעמדת השוער כאשר גד עמוס צפוי לקבל את ההזדמנות על חשבונו דז'יוגאס ברטקוס שספג שער נוסף באשמתו הישירה, בדומה למשחק הראשון של הקבוצה נגד הפועל חדרה. "אין ספק שהוא פתח לא טוב את העונה, אבל טעויות זה חלק מהמשחק ואנחנו נחזק אותו והוא עוד יעזור לנו העונה", אמרו בקריית שמונה.

מעבר לכך וגם אחרי ההפסד הבהיר דגו כי בשלב זה אינו מעוניין בחיזוק הסגל וזאת למרות שיש רצון להיפרד מהקשר האלבני ואלון אחמדי, מה שיאפשר לקבוצה לצרף זר נוסף. בכל מקרה במועדון מתכוונים לבחון זאת שוב לקראת פתיחת הליגה.


דז'יוגאס ברטקוס. יירד לספסל? (מאור אלקסלסי)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ