זהבי עלה לראש טבלת הכובשים: "הצלחנו לעצור את הלחץ"

ערן זהבי עם מוסא דמבלה
ערן זהבי עם מוסא דמבלה | אתר הליגה הסינית

הכוכב כבש שלושער - כולל שער נדיר לחיבורים - והעלה את מאזנו לשמונה שערי ליגה לפני הקרב הקשה נגד שנגחאי SIPG. לאחר המשחק אמר: "שיחקנו טוב גם בהגנה וגם בהתקפה, נשמש בניצחון ליצור מומנטום"

(גודל טקסט)

ערן זהבי סוף סוף נכנס לעניינים בליגה הסינית, עם השלושער הראשון שלו העונה בניצחון 1:3 על שנזן שהעלה את קבוצתו גוונאגז'ו למקום השביעי בליגה עם שמונה נקודות.

לאחר המשחק התראיין הכוכב לתקשורת הסינית ואמר: "שיחקנו טוב במשחק הזה, למרות שהם עלו ליתרון הצלחנו לעצור את הלחץ ולחזור למשחק. עשינו התקפה טובה והגנה טובה כל 90 הדקות, אני שמח שהצלחנו לעמוד במשימה".

"אני מקווה שנוכל להשתמש בניצחון כדי להמשיך במומנטום טוב", הוסיף זהבי, "יש לנו את הגביע ועוד משחק נגד שנגחאי. מקווה שנוכל לנצח".

זהבי חוגג עם מוסא דמבלה. כבש שער אדיר בבעיטה לחיבורים (הליגה הסינית)
זהבי חוגג עם מוסא דמבלה. כבש שער אדיר בבעיטה לחיבורים (הליגה הסינית)

אתרי הספורט בסין החמיאו לישראלי: "ביצוע פנומני" נכתב עליו, "זהבי הוביל את גוואנגז'ו R&F לניצחון השני של העונה בסטייל. הוא כבש שער ענק והביא במו רגליו את 3 הנקודות".

השלושער העלה את זהבי לראש טבלת הכובשים בליגה הסינית עם שמונה שערים. למעשה, הפנומן הישראלי נמצא בתקופה נהדרת בקריירה: הוא כבש ב-12 מתוך 15 המשחקים האחרונים בהם שיחק, כולל בנבחרת ישראל, ורשם בהם לא פחות מ-17 שערים.

כאמור, ביום רביעי תתארח R&F אצל טאיזו יונדה מהליגה השלישית בסיבוב הראשון של הגביע, ובשבת תאחר את האלופה המכהנת שנגחאי SIPG שנמצאת כרגע במקום השלישי.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי