ז’ולן לופטגי הסביר מדוע מואנס דאבור לא נכלל בסגל סביליה

מואנס דאבור
מואנס דאבור | דני מרון

מאמן סביליה שפך אור על מעמדו של חלוץ נבחרת ישראל: "חבריו לקבוצה הציגו יכולת גבוהה. העונה עוד ארוכה, הוא יצטרך להיות מוכן כשההזדמנות שלו תגיע". על צירוף צ'יצ'ריטו: "רצינו לעבות את החלק הקדמי"

למרות שלא נכלל בסגל בשלושת המחזורים הראשונים ושמו הוזכר כאחד המועמדים הבכירים לעזוב במהלך הקיץ, מואנס דאבור יישאר שחקן סביליה לפחות עד חודש ינואר הקרוב והיום (שני) התייחס מאמן האנדלוסים ז’ולן לופטגי למעמדו של חלוץ נבחרת ישראל.

“אנחנו נקרא לדאבור כשנצטרך אותו, אבל חשוב לזכור שיש עוד עונה שלמה לפנינו”, הבהיר לופטגי. “עברו בסך הכל שלושה מחזורים וישנם שחקנים נוספים שטרם שותפו ויהיה להם תפקיד חשוב. ברגע שאצטרך אותם, כולם חייבים להיות מוכנים ולא יהיו תירוצים. היכולת על כר הדשא היא זו שתיקבע”.

לופטגי הוסיף: “במקרה של דאבור ושל כל השחקנים האחרים, הדרך היחידה היא להתאמן כמו שצריך. אנחנו שמחים שדאבור איתנו והוא צריך להמשיך לעבוד בנחישות בשביל לנצל את ההזדמנות כשהיא תגיע. למה הוא לא שיחק עד עכשיו? חבריו לקבוצה הציגו יכולת גבוהה. דאבור הוא מקצוען וגם בחור פנטסטי, אני בטוח שהוא ימשיך לעבוד קשה”.

על צירוף צ’יצ’ריטו, שהגיע על המשבצת של דאבור, אמר לופטגי: “הבנו שאנחנו צריכים שחקן נוסף בעמדה הזו. העונה ארוכה והיינו זקוקים לעומק בהתקפה. מתוך האפשרויות שעניינו אותנו, הוא מיד הביע נכונות להגיע והבנו שאפשר להשלים את העסקה. אני מקווה שהוא יסתגל במהרה. הוא עדיין לא התאמן איתנו, אבל ננסה לסייע לו להשתלב”.


ההזדמנות של דאבור תגיע? לופטגי (Gettyimages)

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי