אורי מגבו מצטרף להפועל כפר סבא: "פניי לאתגר להחזיר אותה לליגת העל"

אורי מגבו | אודי ציטיאט

המגן ויתר על הצעות מבית"ר ירושלים, הפועל תל אביב והפועל חדרה וירד לליגה הלאומית: "אני נפרד רשמית מהקבוצה ששיחקתי בה במצטבר הכי הרבה בקריירה והפכה להיות בשבילי לבית לכל דבר"

(גודל טקסט)

מו"מ עיקש היה בין המגן אורי מגבו לבין ראשי בית"ר ירושלים, אלא שלאחר שבועות ארוכים החליטו הצדדים על פרידה. הבוקר (שישי) נודע כי הוא יירד לליגה הלאומית ויצטרף להפועל כפר סבא בחוזה לשנתיים הבאות, לה ינסה לעזור לשוב לליגת העל תוך עונה אחת בלבד.

מגבו הפך בשנים האחרונות לאחד השחקנים האהובים והאהודים בבירה, בעיקר בשל ההשקעה והלחימה שלו. בעונה האחרונה הוא גם כבש ארבעה שערים, כולל שער שיוויון מכריע נגד בני יהודה בזמן פציעות, משחק בו הפסד היה מדרדר את בית"ר למאבקי תחתית קשים.

כאמור, בית"ר ניהלה מו"מ עם מגבו בתחילת החלון, אך הגישה לו הצעה בשכר נמוך מזה שהרוויח בשנה שעברה ולמעשה הראתה לו את הדרך החוצה. בהמשך ניהל השחקן מגעים עם הפועל תל אביב והפועל חדרה, אולם העדיף לחתום על חוזה לשנתיים בכפר סבא ולהבטיח את עתידו הכלכלי.

אורי מגבו, חלאופילו פלייטר | דני מרון

בהודעת פרידה שפרסם, כתב מגבו לאנשי המועדון ולאוהדי בית"ר ירושלים: "היום באופן רשמי אני נפרד מבית"ר ירושלים, הקבוצה ששיחקתי בה במצטבר הכי הרבה בקריירה והפכה להיות בשבילי לבית לכל דבר. אני רוצה להגיד תודה על כל התמיכה והאהבה שנתתם לי, זה אף פעם לא מובן מאליו. הרגשתי אתכם גם כשהייתם במגרש וגם כשלא. גאה לסיים את דרכי אחרי עונה אישית טובה, 4 שערים חשובים ומכריעים, רגעים בלתי נשכחים. תודה לצבא האמת על התמיכה, הצחוקים, העידוד והאהבה. בית"ר לנצח תשאר בליבי".

בכל הנוגע להפועל כפר סבא, כתב מגבו בקצרה: "פניי לאתגר החדש שלקחתי על עצמי באהבה ובגאווה – להחזיר את כפ"ס לליגת העל. מבטיח לתת את כולי לקבוצה ובע"ה נעשה עונה טובה!".

כאמור, מגבו בן ה-33 נפרד מבית"ר ירושלים בפעם השנייה בקריירה ובסך הכל שיחק בשורותיה ארבע שנים בשתי קדנציות שונות וזכה עמה בגביע הטוטו בעונת 2019/20. בין לבין הוא שיחק גם במכבי פתח תקווה ובעירוני קריית שמונה.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי