ממשיכה להתחזק: חוסה קריו וג'ימי מרין סיכמו לשלוש עונות בבאר שבע

חוסה אנחל קריו
חוסה אנחל קריו | הפועל באר שבע

רכש כפול לבכר: החלוץ ששוחרר מקורדובה יגיע מחר לטרנר ויחתום אחרי שיעבור בדיקות רפואיות, גם קשר נבחרת קוסטה ריקה ינחת בסוף השבוע

הפועל באר שבע ממשיכה בהכנות לקראת העונה הבאה והיום (רביעי) הכריזה האלופה היוצאת על רכש כפול. החלוץ חוסה אנחל קריו והקשר ג'ימי מרין סיכמו לשלוש עונות בבירת הנגב והצטרפו בכך לגל לוי, נאור סבג ושון גולדברג שכבר חתמו בשורות הקבוצה. 

קריו יגיע מחר לחתום רשמית לשלוש עונות בבירת הנגב, לאחר שיעבור את הבדיקות הרפואיות. קריו (25) שוחרר אתמול מקורדובה, אליה הגיע בינואר לאחר שנתיים בקאדיס מהליגה השנייה. בעברו שיחק במורסיה ובקבוצת המילואים של סביליה, אך בעונה האחרונה מיעט להבקיע, הסתפק בשני כיבושים בלבד ובמסגרת חוזהו הפך לשחקן חופשי מכיוון שהקבוצה ירדה ליגה. 

גם מרין בן ה-21 צפוי בסוף השבוע בישראל לבדיקות רפואיות וחתימה. קשר נבחרת קוסטה ריקה שיחק בעונה החולפת בקבוצת הרדיאנו והבקיע תשעה שערים בכל המסגרות. מרין גדל במועדון הקוסטה-ריקני דפורטיבו ספריסה ומגיל צעיר סומן כאחד משחקני העתיד של המדינה. הוא ירוויח 250 אלף דולר לעונה בבאר שבע. מרין נכלל בסגל נבחרת קוסטה ריקה לגביע הזהב אחרי שרשם במדיה חמש הופעות, אך ביקש להשתחרר היות והמשחק הראשון יתקיים בזמן בו הוא אמור להגיע לבאר שבע. ההתאחדות המקומית אישרה את בקשתו.

ולעניין אחר: בסביבתו של חן עזרא, שקיבל הודעה שהוא רשאי לחפש קבוצה חדשה, מדגישים שבכוונתו לכבד את חוזהו. "ספקולציות זה יפה, אבל מה שקובע הוא החוזה החתום", אמרו מקורביו. גם באשר לקשר מיכאל אוחנה שעשוי לעבור לבית"ר ירושלים, הוא ישוב מחופשה במקסיקו וצפוי לחזור ארצה בעוד מספר ימים. "אם משהו קורה, זה רק בין המועדונים. לנו אין מושג", אמרו מקורביו. באופן די נדיר, אוחנה מנהל את ענייניו בעצמו, ללא סיוע של סוכן.

ג'ימי מרין (הפועל באר שבע – האתר הרשמי) חוסה אנחל קריו (הפועל באר שבע – האתר הרשמי)

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי