הוגברו המאמצים לצירוף אוחנה, ורד יעשה את הדרך ההפוכה?

מיכאל אוחנה
מיכאל אוחנה | דני מרון

למרות הודעת הפועל באר שבע ש"הנושא ירד מסדר היום", המילה האחרונה טרם נאמרה ומקורבים לשני המועדונים טוענים כי המגעים חודשו. מסביבתו של הקשר בית"ר ירושלים נמסר ש"כרגע אנחנו לא רואים את זה קורה"

הפועל באר שבע הודיעה בשבוע שעבר שדחתה את הצעתה של בית"ר ירושלים להעברתו של מיכאל אוחנה וש"הנושא ירד מסדר היום", ובכל זאת נראה שטרם נאמרה המילה האחרונה בסוגיה.

על פי גורמים המקורבים לשני המועדונים, בית"ר הגבירה ביממה האחרונה את מאמציה לצרף את הקשר בן ה-23, ואם והמהלך יבשיל לכדי עסקה ממשית, אף תעביר לבאר שבע פיצוי כספי משמעותי תמורתו.

עידן ורד, קשרה של בית"ר שהיה בעבר על הכוונת הדרומית, הוזכר כמי שעשוי לעשות את הדרך ההפוכה במקרה של טרייד, אם כי מסביבתו של הקשר הירושלמי נמסר ש"כרגע אנחנו לא רואים את זה קורה".

הנושא עדיין על הפרק. מיכאל אוחנה (דני מרון)

מועמדותו של רמזי ספורי, קשרה של הפועל תל אביב, אף היא על הפרק. עוד אדום תל אביבי שמעורר התעניינות בקבוצה של ברק בכר הוא הקפטן אוראל דגני.

שיר צדק, בן תורג'מן, עדן בן בסט, וחן עזרא קיבלו אור ירוק לחפש קבוצה חדשה, ועד שזה יקרה צפויים לשמור על כושר, יחד עםדור אלו שיושאל, במתכונת שונה מחבריהם.

מתקני האימונים של המועדון כמו גם מאמני הכושר יועמדו לרשותם, אבל הם כנראה לא ישותפו בתרגולים מסוימים. החמישה לא צפויים לצאת עם הקבוצה למחנה האימונים הטרום עונתי בפולין.


יושאל להפועל תל אביב? דור אלו (דני מרון)

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי