הפועל ת”א סימנה את צדק אם דגני או גוטליב יעזבו הקיץ

play שיר צדק
שיר צדק | אריאל שלום
מכבי פתח תקווה - הפועל תל אביב 2:0 03:56

הבלם שלא נכלל בתוכניות המקצועיות של הפועל באר שבע עשוי להצטרף. האדומים רוצים מהקבוצה מהדרום גם את דור אלו שעשוי להגיע בהשאלה. במועדון יבדקו משפטית את סוגיית גנדה. 5,300 מנויים נמכרו עד כה

בהפועל תל אביב מרוצים מאוד מקצב מכירת המנוייםעד כה, הקהל האדום מסתער על המנויים לקראת החזרה לאצטדיון בלומפילד ולאחר שלושה ימים נמכרו כבר 5,300 מנויים. במועדון סבורים שהאצטדיון האהוב יספק לאוהדים ‘טעם של פעם’ ומצפים לכמות כפולה של קרוב לעשרת אלפים מנויים.

לעומת זאת, תחושת אי וודאות בנוגע לסגל הקבוצה. בהפועל ממתינים להחלטתו של אוראל דגני, לאחר שסירבו לשדרג את שכרו. בימים הקרובים מצפים להחלטה שלו ושל חברו להגנה, אדי גוטליב. במידה ואחד מהם יעזוב, בקבוצה של ניסו אביטן סימנו את שיר צדק, שלא נמצא בתוכניות של הפועל באר שבע, כמועמד להגיע למתחם חודרוב. הבלם, שבחודש אוגוסט יהיה בן 30, לא נמצא בתוכניות של ברק בכר לעונה הבאה, אך מחזיק ברזומה מרשים של ארבע אליפויות ו-16 הופעות בנבחרת ישראל.

בינתיים בסגל הקבוצה הבוגרת יש שני בלמים אחרים: רז שלמה וירין פרץ, ששב מהשאלה לאחר ששיחק בעונה החולפת בהפועל חדרה. גם עמדת המגן הימני נמצאת על הפרק, כשבהפועל תל אביב מבקשים לצרף את המגן הימני דור אלו, כפי שפורסם כאן לראשונה. בהפועל באר שבע מוכנים שהשחקן יעבור בהשאלה לעונה אחת.

 

 

 

 

View this post on Instagram

 

 

 

 

 

 

 

 

 

טירוף הפועל! 72 שעות – 4000 מנויים! #חוזריםהביתה #בלומפילד #רקהפועל

A post shared by Hapoel Tel Aviv Fc Official (@hapoeltafc) on

במקביל, הנהלת האדומים בודקת משפטית את סוגיית ג’וזף גנדה שהודיע שלא יגיע לאימונים. כזכור, הפועל ביקשה לדחות את ההחלטה על מימוש האופציה עליו בתמורה למענק בגובה 350 אלף שקלים. במועדון שוקלים פנייה לבוררות ההתאחדות לכדורגל בנושא.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי