בפעם השלישית ברציפות: דגני לא הגיע לאימון הפועל ת”א

אוראל דגני, ניסו אביטן
אוראל דגני, ניסו אביטן | יוני אריאלי

קפטן האדומים נעדר גם הבוקר בטענה שהוא מרותק לביתו עם חום, פגישה עם ראשי המועדון טרם נערכה בשל כך. לגוטליב הובהר כי הוא ישוחרר לאורנבורג הרוסית עבור 400 אלף יורו

הפועל תל אביב סיימה את אימון הבוקר (חמישי) וגם הפעם, יום שלישי ברציפות, ללא הקפטן אוראל דגני. לאחר שהתייצב בתחילת השבוע למסיבת העיתונאים החגיגית לפתיחת העונה והצהיר כי הוא לא יודע אם יישאר כי הוא מצפה לשדרוג בשכרו ולו סעיף שחרור, דגני הודיע שהוא מרותק לביתו עם חום גבוה ולא הגיע למתחם האימונים.

כפי שפרסמנו, לדגני שתי הצעות מהולנד והוא ביקש להיפגש עם ראשי המועדון בנושא עתידו, אלא שהעובדה כי הוא מושבת מפעילות ונמצא בביתו בשלושת הימים מנעה את האפשרות לקדם שיחות בין הצדדים.

בנוסף לדגני, בהפועל תל אביב ממתינים להתפתחויות גם בגזרת הבלם השני, אדי גוטליב לשא מוכן להאריך את החוזה המסתיים בקיץ הבא. כפי שפורסם אתמול בספורט1, גוטליב רוצה לצאת לאורנבורג הרוסית ובשלב זה הפועל לא מוכנה להצעה הכספית של הרוסים, אותה הגדירו “עלובה”, אך אם הסכום יעלה ל-400 אלף יורו צפויים האדומים לאשר את המהלך, דבר שגם הובהר לגוטליב עצמו שבינתיים סירב לעבור להפועל באר שבע.

באימון הבוקר תרגל המאמן ניסו אביטן גם את שיתוף הפעולה בקישור בין מאור בוזגלו לאור אינברום. בקבוצה טרם החליטו סופית מי מבין חנן ממן, גידי קאניוק ועומרי אלטמן יצטרף אליהם ובקבוצה גם מחכים לחזרתו לאימונים של עמנואל בואטנג הגנאי, שממתין לאשרת כניסה למחנה האימונים בפולין אליו תצא הקבוצה בעוד 10 ימים.


בוזגלו. עובד על השת”פ עם אינברום (יוני אריאלי)

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי