מחליף ללוסיו? פרסום ראשון: הפועל חדרה פנתה לבן אז’ובל

בן אז'ובל
בן אז’ובל | ערן לוף

במועדון אמנם זימנו את החלוץ הברזילאי לפגישה כדי להציע לו חוזה חדש ולנסות להשאירו, אך בינתיים כבר נפגשו עם אקס הפועל חיפה שעדיין לא מצא קבוצה. בילאלי שוחרר לאחר שלא הרשים באימונים, חאבייר טאמוזו הוצע

הפועל חדרה סיימה אתמול (רביעי) בתיקו מאופס את משחק האימון הראשון שלה, נגד הפועל אום אל פאחם, וכבר בשבוע הבא תצא למחנה אימונים בבולגריה כאשר השאלה העיקרית שמטרידה את ראשי המועדון היא, כמובן, סביב עמדת החלוץ. את התפקיד היה אמור למלא הברזילאי לוסיו, אך כזכור בתחילת השבוע הודיע כי הוא מעוניין לעזוב מיידית את הקבוצה ולעבור להפועל תל אביב שחושקת בו. כפי שפרסמנו, אתמול נפגשו ראשי שתי הקבוצות אך לא הגיעו להבנות, והיום ינסו בחדרה לזמן את החלוץ לפגישה נוספת על מנת להציע לו חוזה לשלוש שנים בתקווה שהדבר ישכנע את הברזילאי להישאר בחדרה.

במועדון כבר בוחנים אופציות חלופיות, ואחת מהן היא בן אז’ובל. החלוץ בן ה-25, ששיחק בעונה שעברה כמושאל בהפועל חיפה, חזר הקיץ להפועל עכו מהליגה הלאומית ולמרות הצעות מליגת העל עדיין לא מצא קבוצה לעונה הבאה. ראשי חדרה נפגשו עם השחקן, ועד עתה נתגלעו פערים כספיים שעל פי אנשי המועדון ניתנים לגישור אם תימצא קבוצה שתשלם את תג המחיר של לוסיו שעומד על כ-300 אלף דולר. “אנחנו רוצים חלוץ איכותי, אם לוסיו ישוחרר – כלומר, תימצא קבוצה שתשלם את הכסף עבורו – נוכל להביא את אז’ובל”, אמר גורם בחדרה.

המאמן אורי גוטמן בחן במשחק מספר שחקנים, ביניהם הבלם הזר אמיר בילאלי שלא הרשים ושוחרר. בין הנבחנים היו גם בוגר מחלקת הנוער יגיל אוחנה והחלוץ גל קעטבי שנבחן לאחרונה בהפועל כפר סבא. ההחלטה לגבי השניים תתקבל בימים הקרובים. מי שעוד הוצע לקבוצה הוא הקשר חאבייר טאמוזו בן ה-24, שגדל באוקזר ושיחק לאורך הקריירה רק בליגה צרפתית בעמדת הכנף.

אז’ובל. בעונה הבאה בחדרה? (ערן לוף)

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי