חתימתו של דור אלו מתעכבת, מכבי תל אביב מחפשת מגן זר

play דור אלו
דור אלו | דני מרון
מכבי תל אביב - גנק 4:1 01:47

המגן עבר את הבדיקות הרפואיות, אולם ההסכם עם הפועל באר שבע עדיין לא נסגר באופן סופי ונציגיו טרם שמעו מאנשי האלופה. וגם: במועדון חלוקים לגבי עתידו של ז'איר אמאדור, דאגה מפציעתו של אנריק סבוריט

מוקדמות ליגת האלופות כבר מעבר לפינה ועמדת המגן הימני ממשיכה להעסיק את מכבי תל אביב ואוהדיה. דור אלו סיים את הבדיקות הרפואיות, אולם עד כה נציגיו של השחקן לא זומנו לחתום על החוזה. בנוסף, הסכם השאלתו מהפועל באר שבע טרם נסגר סופית.

אז מה מעכב את חתימתו של אלו? במכבי תל אביב העבירו לאחרונה מסר למספר סוכני שחקנים וביקשו מהם לחפש מגן ימני זר ובלם, זאת בנוסף לניסיון למצוא חלוץ זר לאחר שמועמדותו של אדריאן דלמאו ירדה סופית מהפרק.

עזיבתו של אלי דסה, עליה פורסם לראשונה בספורט1, גרמה לראשי מכבי תל אביב ולאנשי הצוות המקצועי לעשות היערכות מחודשת בכל הנוגע למצבת הזרים בקבוצה. בקריית שלום היו בטוחים לאורך המשא ומתן עם המגן שהפערים יסגרו והדברים יסתדרו, אולם זה כאמור לא קרה.

במכבי תל אביב חשבו שזה יסתיים אחרת. אלי דסה (האתר הרשמי)

לאחר שמכבי תל אביב הפסיקה את המגעים עם דסה, ממנו נפרדה באופן רשמי, הוחלט שאם אלו לא יימצא כשיר או שיצוצו קשיים במגעים הפועל באר שבע, המועדון ינסה להחתים על המשבצת הזו שחקן זר.

סוגיה אחרת בה עוסקים במועדון היא השארתו או שחרורו של הבלם הפורטוגלי ז׳איר אמאדור, שמבוקש על ידי הואסקה ומספר קבוצות נוספות מהליגה השנייה בספרד. לצד הרצון להמשיך את ההתקשרות עם הפורטוגלי שחתום על חוזה לשנתיים נוספות, נשמעים גם קולות שאולי עדיף לשחרר את השחקן שהראש שלו נמצא במקום אחר.

משחק האימון האחרון, בו הובסו הצהובים 4:1 על ידי גנק הבלגית, הדליק לא מעט נורות אזהרה אצל הצוות המקצועי של מכבי תל אביב. הן לגבי תפקוד חוליית ההגנה ולא פחות מזה, החולשה שהציגו שחקני החלק הקדמי.

אלירן עטר ודן גלזר החלימו מפציעות ועשויים ליטול חלק במשחק ההכנה נגד ספרטה רוטרדם ההולנדית (ראשון ב-18:55, ספורט1). בשלב זה, שבוע וחצי לפני המשחק הראשון במוקדמות ליגת האלופות, הסגל של ולדימיר איביץ׳ אינו שלם ומי שמדאיג אותו עוד יותר הוא אנריק סבורט, שסובל מפציעה ועלול לא להיות כשיר לצמד המשחקים באירופה.

סבוריט ואמאודר. שניהם מדאיגים את אנשי מכבי ת”א, כל אחד מסיבותיו (האתר הרשמי)

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי