דודי גיל ממלא המקום יו"ר ההתאחדות, החליט לסיים את כהונתו

רותם קמר, דודי גיל, יואב שמחי
רותם קמר, דודי גיל, יואב שמחי | ההתאחדות לכדורגל

לאחר התפטרותו של שינו זוארץ, ממלא המקום הזמני שמשמש גם כגזבר של ההתאחדות החליט לעזוב את כל תפקידיו השונים בארגון: "אני מוצא כי הגיעה העת להתחלה חדשה"

זעזוע נוסף בהתאחדות לכדורגל: לאחר התפטרותו של שינו זוארץ, היום (חמישי) הודיע גם ממלא מקומו והגזבר דודי גיל, כי החליט לסיים בתקופה הקרובה את כהונתו כחבר הנהלת ההתאחדות וכן את תפקידיו השונים בארגון.

דודי גיל: "אחרי שנים לא מעטות בהתאחדות לכדורגל, בהן השקעתי מזמני וממרצי לטובת הארגון והכדורגל, בו ראיתי ואראה תמיד כלי חינוכי, חברתי, תרבותי ולאומי מהמעלה הראשונה, אני מוצא כי הגיעה העת להתחלה חדשה. העובדה שכעת מתאפשר לי לסיים את תפקידיי המשמעותיים בהתאחדות כאשר מצבה הכלכלי איתן, לאחר שרק לפני כארבע שנים נקלעה לקושי כלכלי מאיים, היא הישג עצום ברמה האישית והארגונית".

"אני מאמין שההתאחדות לכדורגל, הגוף המשמעותי והמוביל בענף, תשכיל להמשיך ולקדם את המשחק ברמות המקצועיות, החובבניות, בגילים הצעירים, בין נשים וגברים כאחד, ובעיקר ברמת הנבחרות. כמי שכיהן בתפקידי ניהול בכירים במשק, אני מכוון כעת לאתגר חדש וברור לי כי זה יצריך השקעה גדולה ולא יאפשר לי להקדיש להתאחדות לכדורגל את הזמן הרב שמחייב תפקיד היו"ר".

לאחר התפטרותו של שינו זוארץ. גם דודי גיל יעזוב את ההתאחדות (אודי ציטיאט)

"בחודשים האחרונים לקחתי על עצמי אחריות גדולה מתוך מחויבות להתאחדות ולענף, הקדשתי שעות ארוכות לניהול הארגון, אף יותר מבעבר, ואני מבקש להודות לכל מי שסייע לי לאורך הדרך ולרבים שביקשו שאקח עלי באופן קבוע את תפקיד היו"ר. עבדתי יחד עם שלושה יושבי ראש וכל אחד מהם הפך גם לחבר אישי ושותף לדרך, כך גם חברי וחברות הנהלת ההתאחדות ועובדיה. כאשר תתכנס הנהלת ההתאחדות לישיבתה הבאה אודיע על סיום חברותי בה, אבל תמיד אמשיך לפעול לטובת ההתאחדות והכדורגל שלנו. אני מבקש לאחל הצלחה לכל מי שימונה לתפקיד יו"ר ההתאחדות ואסייע לו ככל שיבקש".

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי