במכבי תל אביב החליטו: לא יתבצעו שינויים בסגל

דור פרץ, ז'איר אמאדור
דור פרץ, ז’איר אמאדור | מכבי תל אביב

בטורקיה דווח כי הקשר מחמט אקיצ'י מפנרבחצ'ה, שגדל בקבוצת המילואים של באיירן - מועמד להצטרף, אלא שבאלופה הכחישו. בקבוצה חשבו לחזק את ההתקפה אך רק אם פרץ או אופואדו היו נמכרים. השניים יישארו עד ינואר

על פי דיווחים בתקשורת הטורקית, ניסתה מכבי תל אביב לצרף את קשר פנרבחצ’ה, מחמט אקיצ’י, 29, קשר מרכזי עם עבר בקבוצת המילואים של באיירן מינכן, וורדר ברמן ונירנברג. למרות שבדיווח מוזכר שבין המועדונים כבר דובר על אפשרות השאלה עם אופציה לרכישה עתידית של הקשר הטורקי ממוצא גרמני שקיבל הודעה שאינו נכלל בתוכניות של הקבוצה, אך במכבי מכחישים את הפרסום וטוענים שאקיצ’י כלל לא מועמד להגיע.

בנוסף, טוענים גורמים במועדון שהסבירות לבצע שינויים בסגל השחקנים, עד סגירת החלון הנוכחי נמוכה מאוד וככל הנראה לא יבוצעו שינויים נוספים, בעיקר לא במצבת הזרים של הקבוצה. בקריית שלום תיכננו לבצע שינויים בחלק הקדמי, אך הדברים היו תלויים במכירתו של הקשר דור פרץ או מכירת אחד הזרים, כששמו של צ’יקו אופאדו עלה על הפרק וכן בהכנסת סכום כסף רציני לקופת המועדון – מה שבסופו של דבר לא קרה. גם אופאדו וגם פרץ נשארים לעת עתה במדים הצהובים, לפחות עד חלון העברות הבא בינואר וכנראה שגם עד סיום העונה הנוכחית.

בתוך כך, בקבוצה ממשיכים להיערך בסגל חסר לקראת משחק הליגה נגד הפועל כפר סבא ביום שבת באצטדיון המושבה (20:00, שידור ישיר בספורט4). המאמן ולדימיר איביץ’ יקבל מחר (רביעי) את שחקני הנבחרת הבוגרת, דור פרץ, דן גלזר, יונתן כהן ואיתן טיבי, כאשר גם ניק בלקמן שסיים את חלקו בנבחרת ברבדוס, אמור לשוב לאימוני הקבוצה. דור פרץ שהורחק במשחק הליגה הקודם נגד בני יהודה, יחמיץ את המשחק נגד כפר סבא, כאשר אבי ריקן צפוי לתפוס את מקומו בקישור.

מחמט אקיצ’י. במכבי ת”א הכחישו (OZAN KOSE/AFP/Getty Images)

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי