“מחפשים פה את שועה, כאילו שהוא ניסה לרצוח את בלבול”

play ירדן שועה
ירדן שועה | מאור אלקסלסי
מכבי חיפה - בית"ר ירושלים 1:3 04:07

סוכנו של החלוץ על התקרית באימון: "הוא לא מתרגש מהתקשורת". על אופיו: "שינה פאזה, לא עושה פרצופים". מעבר לחול: "הוא רוצה להישאר בארץ, תניחו לו". מעמדו במכבי חיפה: "זה משפיע עליו, הוא רוצה לשחק יותר"

אחרי שיחה דרמטית עם מרקו בלבול ותקרית נוספת באימון מכבי חיפה, גלעד קצב, סוכנו של ירדן שועה, התראיין הערב (רביעי) לתוכנית הספורט של 103FM ושפך אור על האירועים האחרונים.

התקרית באימון: “מכבי חיפה הודיעה שהפרסומים בתקשורת לא נכונים. ירדן לא עשה פרצופים. יש איזו מגמה שמחפשים אותו בתקשורת ועובדה שזה הופיע בכל האתרים, כאילו שירדן ניסה לרצוח את מרקו. ירדן סופר את התקשורת כמו כולם, אבל הוא לא מתרגש ממנה. היום פורסמה כתבה שקבוצות מאוסטריה רוצות אותו – לא היה דבר כזה. ירדן לא רוצה לשחק בחו”ל, הוא רוצה להישאר בארץ והוא לא הוצע לשום קבוצה. אני הסוכן שלו ואני בקשר עם האוסטרים, תאמינו לי שאני בקיא בנושא. תניחו לילד ותנו לו להתעסק בכדורגל”.

אופיו של השחקן: “עושים ממנו בעייתי. בחודש האחרון הוא הפנים את הביקורות. יש שחקנים שקל לא לאהוב אותם, ירדן הוא לא אחד כזה ומי שמכיר אותו מודע לזה. הדבר היחיד שמפריע לו זה שהוא רוצה לשחק יותר כדורגל. בשיחה שהוא קיים עם מרקו המילה “לעזוב” כלל לא נאמרה. הוא אמר לו שהוא מאוכזב מהעובדה שהוא בקושי משחק וכולם עשו מזה סיפור גדול”.

 
על כך שהוא בקושי משחק העונה: “ירדן לא סובל במכבי חיפה. יש שחקני כדורגל מסוימים – כמו זהבי ורונאלדו, לא שאני משווה – שמפריע להם שהם לא משחקים. ירדן הוא אחד כזה שזה משפיע עליו מאוד. אני אומר פעם נוספת, בחודש האחרון הוא שינה פאזה והוא מתאמן בצורה טובה. את התחושות שהוא צריך לפרוק הוא לא פורק באימונים. הוא לא עושה פרצופים. אחרי הפועל תל אביב הוא היה מאוד שמח. הוא אוהב את המועדון ואין לנו טענה לאף אחד”.


מעמדו אצל מרקו בלבול: “סוכן לא אמור לדבר עם מאמן. בכדורגל יש מאמן והוא קובע. אפילו יענקל’ה שחר לא בא לבלבול ואומר לו את מי לשים בהרכב. לירדן טוב במכבי חיפה, רק העובדה שהוא לא משחק מפריעה לו. מכל זבוב עושים פיל. נגד הפועל תל אביב הוא נכנס לכמה דקות ועשה את השינוי שהוביל לשער הניצחון. מכבי חיפה ניצחה את בית”ר השבוע ומגיע לה כל הכבוד. מבחינתנו, ירדן לא משחק מספיק ואנחנו מנסים לפתור את זה”.


רוצה לשחק יותר. ירדן שועה (אריאל שלום)

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי