בכירי המשתכרים בהפועל תל אביב ידחו קבלת 25 אחוזים משכרם

play
מאוויס צ'יבוטה, יהב גורפינקל | מאור אלקסלסי
זלקה והלוחמים ארגנו לשכטר תרגיל: "סערה בממלכה" יוצאת לשטח 05:52

במועדון הגיעו להבנות עם עובדים ושחקנים על דחיית רבע משכרם להמשך העונה בעקבות המלחמה: "אין מדובר בקיצוץ, אלא דחיית תשלום זמנית לכמה חודשים בלבד. אותם אנשים האמורים יקבלו את מלוא יתרת שכרם בהמשך", הבהירו האדומים

קבוצות: הפועל תל אביב
(גודל טקסט)

המלחמה בעזה והשפעותיה על המשק גורמת ללא מעט קבוצות לייצר פתרונות פיננסיים שיאפשרו למערכת ולתזרים להמשיך ולעבוד בצורה תקינה. בהפועל תל אביב שוחחו עם עובדים, צוות מקצועי ושחקנים בקבוצה אשר שכרם גבוה באופן יחסי והגיעו עימם להסכמות על דחייה של 25 אחוזים משכרם בשלושת החודשים הקרובים, סכום אותו הם צפויים לקבל בחזרה בהמשך העונה.

יש לציין כי היום תתקיים פגישה של ארגון השחקנים ומנהלת הליגה, כאשר לאחריה ניתן יהיה להבין כיצד גם השחקנים יידרשו להתמודד עם חזרת הכדורגל ללא קהל וההפסדים הכלכליים, תחת מתווה מוסדר.

דן איינבינדר לצד אלן אוז'בולט הפועל תל אביב
הפנים לדרבי. איינבינדר ואוז'בולט | לירון מולדובן

מהפועל תל אביב נמסר בתגובה: "כחלק מההתאמות הכלכליות שאנו עורכים לנוכח מצב החירום שפקד את המדינה – הוחלט בהסכמה כי מספר מצומצם של עובדי המועדון (הנהלה, צוות מקצועי ושחקנים) המקבלים שכר חודשי גבוה ידחו 25% משכרם למועד מאוחר יותר. חשוב להדגיש כי אין מדובר בקיצוץ אלא דחיית תשלום זמנית לכמה חודשים בלבד, ואותם אנשים האמורים יקבלו את מלוא יתרת שכרם בהמשך. אנו מודים לכולם על ההבנה שגילו והנכונות להירתם ולהתגמש בתקופה לא פשוטה זו. בתקווה שנדע ימים שקטים יותר בקרוב".

עוד באותו נושא: הפועל תל אביב

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי