דגו "מרוסק", כיוף "הוכיח", מכבי חיפה גאה: "כולם חשבו שנובס"

play
שחקני מכבי חיפה באים בטענות לשופט | רויטרס
צפו: למרות מופע הצלות של כיוף, מכבי חיפה הפסידה 2:1 נגד ויאריאל 05:00

הירוקים מודים שבסיום "נפלנו מהרגליים" בהפסד לוויאריאל, אבל בקבוצה גאים: כיוף הראה שמגיע לו, חג'ג' ענה על סימני השאלה. הבעיה: כעת שוב השגרה נשברת

קבוצות: מכבי חיפה
(גודל טקסט)

תחושות מעורבות במכבי חיפה אחרי ההפסד אתמול (חמישי) 2:1 לויאריאל. בקבוצה החמיאו מאוד לשחקנים ולצוות המקצועי על היכולת ובעיקר על הנחישות וההקרבה, אך תחושת הפספוס הייתה גדולה מאוד. בסיום נראה מסאי דגו מאוכזב מאוד ולסביבתו אף אמר שהוא חש מרוסק מההפסד שכן היה משוכנע שינצחו עבור המדינה וגם עבור משפחתו וזאת לאחר שכידוע סבתו של המאמן נפטרה.

"היינו חייבים לצאת עם הניצחון", אמר גורם בקבוצה, "זה פספוס ענק, אנחנו מאוכזבים מאוד אבל גם גאים כי בסיטואציה הזו עשינו הכל". שחק במועדון סיפר אחרי המשחק: "כולם היו משוכנעים שנובס. באנו מאוד נחושים כדי לשמח את כולם אבל בסוף כבר נפלנו מהרגליים וזה לא הספיק".

שחקן מכבי חיפה עילאי חג'ג', מול שחקן ויאריאל, אדריה אלטימירה
יש במה להתגאות. חג'ג' | רויטרס

עוד בכדורגל הישראלי

הדור הנכון: פרץ כבש צמד, מכבי ת"א גברה 1:3 על זוריה בחוץ קין: "המועדון יחליט מתי אחזור". זהבי: "הנבחרת – משימת חיינו" דגו: "ראו את הרוח הישראלית, רציתי לנצח בשביל העם. אפשר להיות גאים" מכבי חיפה ספגה שני שערים מאוחרים והפסידה לוויאריאל 2:1 עשה דניאל פרץ: ברשת לא נרגעו מההצלות של שריף כיוף

מי שזכה למחמאות גדולות היה השוער שריף כיוף. לא מעט ביקורות נשמעו גם על השוער לפני פרוץ המלחמה אלא שאתמול כיוף רשם אך משחק השיא שלו. "שריף הוכיח שהוא ראוי להיות השוער הראשון במכבי חיפה", אמרו במועדון, "אנחנו מאמינים בו. ברור שכאשר יש לך שוער צעיר בשער אז לפעמים יש שכר לימוד אבל הוא שוער מצוין".

גם עילאי חג'ג' זכה למחמאות גדולות. הרכבתו של השחקן הצעיר הובילה ללא מעט תהיות אלא שבסופו של דבר חג'ג' היה מהמצטיינים בקבוצה. "הרגשנו באימונים שהוא בפורמה", סיפרו בקבוצה, "הוא שחקן נהדר כמו הרבה צעירים שלנו שקיבלו ויקבלו הזדמנות". גם ליאור רפאלוב זכה למחמאות.

כעת בקבוצה שוב ייצאו משגרה כשכל הזרים לא יחזרו לישראל ביחד עם הקבוצה אלא ייצאו או ןנבחרותיהם או לביתם. גם שון גולדברג, ענאן חלאיילי ודין דוד ימשיכו ישירות למסע הנבחרת. בחיפה ימשיכו באימונים כמובן אך אלו יהיו במתכונת מצומצמת.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי