מכבי חיפה מצפה לקיים בחמישי אימון בסגל מלא לקראת הפועל ב"ש

play
עבדולאי סק, פרנזי פיירו, מכבי חיפה | מאור אלקסלסי
צפו: למרות מופע הצלות של כיוף, מכבי חיפה הפסידה 2:1 נגד ויאריאל 05:00

במועדון לא עודכנו על שחקנים שמפחדים לחזור והרכבת האווירית לישראל תחל ביום שלישי, לדגו יהיו שני אימונים כדי להכין את הקבוצה למשחק חזרת הליגה

קבוצות: מכבי חיפה
(גודל טקסט)

מכבי חיפה צפויה לערוך אימון בסגל מלא ביום חמישי וזאת לאחר ששחקני הנבחרות והזרים ישובו לארץ ויצטרפו לאימונים. עד כה אף אחד מהשחקנים הזרים לא הודיע שהוא מסרב לחזור, על אף החשש הגדול של חלקם מהמצב, ולפי השיחות שנערכו איתם הם מתוכננים לשוב ארצה בימים שלישי ורביעי.

הירוקים מקווים מאוד שלא יהיה מקרה שאחד מהזרים יודיע ברגע האחרון על כך שבשלב זה הוא לא חוזר ומעריכים שכל הזרים יהיו בסגל למשחק מול הפועל באר שבע, שצפוי להתקיים בשבת לאור התכנון לחדש את ליגת העל בסוף השבוע.

פרנזי פיירו עם עבדולאי סק שחקני מכבי חיפה
הזרים הירוקים אמורים לחזור לקראת הפועל באר שבע. סק ופיירו | ברני ארדוב

מבין הזרים, השחקן שאמור לחזור לארץ אחרון זהו בלם נבחרת סנגל עבדולאי סק, שהבהיר שישוב ארצה אחרי משחקי נבחרתו ויתייצב לאימון ביום חמישי. כמובן שגם שחקני נבחרות ישראל נמצאים בחו"ל בימים אלו והמשמעות היא שלרשות מסאי דגו יעמוד סגל מלא בשני אימונים בלבד לפני המשחק החשוב נגד הפועל באר שבע.

כזכור, מכבי חיפה לא פתחה את העונה בצורה טובה ואחרי ארבעה משחקי ליגה צברה שש נקודות בלבד, משמע שאם תנצח במשחק החסר שעליה להשלים היא תהיה במרחק ארבע נקודות ממכבי תל אביב שבפסגה. בקבוצה מקווים ששון גולדברג ששיחק שלושה משחקים מלאים בתוך שבוע בנבחרת, יקבל מנוחה במשחק מול אנדורה ביום שלישי שהפך למשחק לפרוטוקול בלבד בעקבות ההפסד לרומניה.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי