מנהלת הליגות תמתין רק עוד 24 שעות להחלטת בית הדין העליון

המנהלת העבירה מסר לבית הדין, לפיו לא תוכל להמתין מעבר לכך להחלטות בנוגע לערעורים. מחר בערב תפרסם בכל מקרה את השיבוצים של הפועל תל אביב ובית"ר ירושלים על פי הטבלה העכשווית

(גודל טקסט)

בית הדין העליון טרם פרסם את החלטתו בעניין הערעורים של מכבי חיפה, הפועל תל אביב ובית"ר ירושלים על הנקודות שהורדו להן והערב (ראשון) נודע לוואלה! ספורט, כי מנהלת הליגות בכדורגל העבירה מסר היום לבית הדין כי לא תוכל להמתין יותר מ-24 שעות להחלטות וכי אם עד מחר בערב לא תימסר הפסיקה של בית הדין העליון בהרכבו המורחב, המנהלת תפרסם את המחזור לסוף השבוע הקרוב על פי המיקומים העכשוויים בטבלה.

באשר למכבי חיפה, הרי שהנקודה לא תשפיע על שיבוץ משחקה בפלייאוף העליון, אבל בכל הקשור להפועל תל אביב ובית"ר ירושלים, כל החלטה של בית הדין יכולה להשפיע על המיקום של שתיהן בפלייאוף התחתון ולכן במנהלת לא יוכלו להמתין יותר מ-24 שעות ויהיו חייבים לחתוך עניין מחר בערב ולהודיע לקבוצות ולטוטו על שיבוץ המחזור הקרוב.

במצב הנוכחי, בית"ר ירושלים נשארת במקום ה-12 והיא זו שתתארח אצל מכבי נתניה ביום ראשון, בעוד הפועל תל אביב תשחק למחרת בטדי מול הפועל ירושלים.

שחקני הפועל תל אביב בהתכנסות
שחקני הפועל תל אביב בהתכנסות | מאור אלקסלסי

משחקי המחזור ה-27 (30 במרץ עד 1 באפריל):

שבת, 16:00: הפועל באר שבע – הפועל חיפה שבת, 17:00: הפועל חדרה – הפועל פתח תקוה שבת, 19:30: מכבי פתח תקוה – מ.ס. אשדוד שבת, 20:00: מכבי תל אביב – בני סכנין

ראשון, 20:00: מכבי נתניה – מקום 12 (כרגע בית"ר ירושלים) ראשון, 20:30: מכבי חיפה – מכבי בני ריינה

שני, 20:00: הפועל ירושלים – מקום 11 (כרגע הפועל תל אביב)

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי