טום בן זקן: "בן שמעון מאמן בטופ, חוויה להתאמן תחתיו"

רן בן שמעון
רן בן שמעון | דני מרון

קפטן אשדוד התראיין בתכנית הספורט של 103FM ושיבח את מאמנו, דיבר על החזרה אחרי שנה של פציעה ("הקורונה שיחקה לטובתי"), העונה הבאה והכישרון החדש שעלה מהנוער

קבוצות: מ.ס. אשדוד

מ.ס. אשדוד נראית כמו אחת הקבוצות המלהיבות בפלייאוף התחתון, כשבמחזור האחרון היא רשמה 2:5 ענק על מכבי נתניה. בכלל, מאז שרן בן שמעון מונה למאמן היא מציגה כדורגל די חיובי, אך לא מספיק יציבה. הקפטן, טום בן זקן, התראיין לתכנית הספורט של 103FM ודיבר על החזרה מהפציעה הקשה שעבר, היחסים עם בן שמעון, העונה הבאה ועל הכישרון שכבש צמד בכורה בבוגרים – עידן דהן.

"רן בן שמעון הוא מאמן בטופ, חוויה להתאמן אצלו", אמר בן זקן והוסיף: "הכל ברמה גבוהה. אני מאוד אוהב להתאמן תחתיו".

"בעונה הבאה נכוון לפלייאוף העליון ונקווה שנהיה שם", המשיך הקפטן. "אם נפגע נכון בחיזוק, יש פה שלד מצוין עם צעירים מצוינים, צוות מקצועי טוב וקבוצה טובה. יש לנו את כל הכלים להצליח ואין סיבה שלא נעשה את זה. העונה הבאה תהיה אחרת אם החיזוק יהיה נכון".

על היותו הבן של הבעלים של הקבוצה, ג’קי בן זקן, אמר: "אני אמנם הקפטן, אבל אני עוד שחקן בקבוצה".

ג'קי בן זקן
ג’קי בן זקן, טום בן זקן | דני מרון

החזרה שלו אחרי שנה של היעדרות בעקבות פציעה: "גם לפני הקורונה הספקתי לספק שני משחקים, אבל היא שיחקה לטובתי, כי היה לי זמן להכין את עצמי. היה מרגש לחזור אחרי שנה בחוץ ואישית לי אין את הפחד להיכנס לתאקל, אבל יש כאלה שזה כן קורה להם. עבדתי קשה וחזרתי עם ביטחון. לא חששתי, כי אם לא הייתי בריא ב-100% לא הייתי חוזר".

על עידן דהן, החלוץ הצעיר שכבש צמד בהצגה מול נתניה: "שחקן שכבש צמד במשחק השלישי שלו בבוגרים, זה לא חלוץ לליגת העל? עד העונה הבאה יש לו זמן להשתפשף. הוא עלה לא מזמן ובאמת מגיע לו כל הכבוד".

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי