לוזון ממשיך ברוטציה: דיניז והינדי צפויים לנוח נגד חדרה

play
מוחמד הינדי | דני מרון
צפו: 1:2 סוער למכבי פ"ת על בית"ר ירושלים 03:07

מאמן מכבי פ"ת יחלק את הכוחות לאור השבוע העמוס, שני המצטיינים ב-1:2 על בית"ר ירושלים יירדו לספסל בשבת. בלוריאן וירדן כהן ישובו להרכב. "צריכים להביא את הדקות הטובות מול בית"ר לאורך כל המשחק"

לאחר הניצחון 1:2 על בית"ר ירושלים באמצע השבוע, שהעלה אותה למקום השני, מכבי פתח תקווה תנסה מחר (שבת, 15:00), להמשיך במומנטום החיובי ולשמור על מקומה בצמרת כשתארח את הפועל חדרה.

המאמן גיא לוזון ימשיך לחלק את הכוחות בין השחקנים, כפי שעשה ביום רביעי האחרון, כאשר הפעם מי שיקבלו מנוחה הם שני השחקנים הבולטים במשחק בטדי: מרקוס דיניז ומוחמד הינדי. בהיעדרם, להרכב יחזרו אור בלוריאן וירדן כהן, בעוד שאר השחקנים שפתחו נגד בית"ר צפויים להמשיך ב-11, ביניהם עמית מאיר שרשם הופעה מצוינת במחזור האחרון.

"אנחנו צריכים להביא את הדקות הטובות שלנו מול בית״ר לאורך כל המשחק, להיות אינטנסיביים, לשחק מהר, ללחוץ את היריבה. להביא את כל הדברים שהבאנו מול בית"ר ועוד", הסביר לוזון לקראת המשחק והתייחס לנושא העומס: "אמרתי גם בתחילת השבוע – למכבי פתח תקווה הנוכחית אין בעיה עם שלושה משחקים בשבוע. אנחנו מתאמנים בקצב גבוה לאורך כל העונה ומחבקים את הסיטואציה. אין לנו שום בעיה בקטע הזה".

גם מוחמד הינדי, כובש שער הניצחון ברביעי, דיבר לקראת המשחק: "הרגשנו מצוין אחרי הניצחון על בית״ר. אחרי שני משחקים ללא ניצחון, חזרנו להציג את היכולת הטובה שלנו. יצאנו מרוצים ואנחנו עם הפנים קדימה. הצוות המקצועי מכין אותנו בצורה הטובה ביותר ואנחנו צריכים להמשיך את המומנטום שלנו ולנצח גם את חדרה".

הרכב משוער: אריק ינקו, ינון אליהו, אור בלוריאן, דניאל פלשר, ירדן כהן, אלביס סאקי, עמית מאיר, נאור סבג, ליאל עבדה, עבדיאל ארויו, אור אינברום.

דיניז ינוח נגד חדרה | אודי ציטיאט

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי