בית"ר ירושלים טוענת: ניסו לעקוץ אותנו ביותר מ-12 מיליון ש"ח

play
משה חוגג | בית"ר ירושלים, רשמי
שער ענק לשועה, בית"ר ירושלים ניצחה 0:2 בקריית שמונה 03:06

הצהובים שחורים פרסמו הודעה רשמית, בה טענו כי גילו מיילים ופקסים מזויפים על רקע עסקאות קינדה וגרסיה והבהירו: "הניסיון סוכל בעקבות תשומת לב של אנשי המועדון ושל הבעלים משה חוגג". הפרטים בפנים

קבוצות: בית"ר ירושלים

אחרי הניצחון על קריית שמונה וכשהעסקה עם השייח’ חמד בן ח’ליפה נמצאת על סף פיצוץ, שוב לא שקט בבית"ר ירושלים: הקבוצה מהבירה הודיעה היום (ראשון) כי ניסו לעקוץ את המועדון בלמעלה מ-12 מיליון ש"ח, כשבימים האחרונים היו אמורים להתקבל הכספים מקנזס סיטי ומא.א.ק אתונה עבור מכירתם של גדי קינה וליוואי גרסיה, אך לטענת בית"ר הניסיון סוכל בזכות תשומת לב של אנשי הקבוצה וכן של הבעלים משה חוגג. במקביל, בית"ר כבר פנתה אל מחלקת הסייבר של המשטרה על מנת שתחקור את הנושא לעומק.

ההודעה המלאה של בית"ר ירושלים

"מקרה חמור של ניסיון עוקץ של למעלה מ-12 מיליון שקלים ממועדון בית"ר ירושלים סוכל בעקבות תשומת לב של אנשי המועדון והבעלים משה חוגג.

"בימים האחרונים היו אמורים להתקבל הכספים מא.א.ק אתונה ומקנזס עבור מכירתם של ליוואי גרסיה וגדי קינדה. כאשר פנינו אל המועדונים, גילינו כי בימים האחרונים נשלחו אליהם מיילים, פקסים וכמו כן זויפו שיחות טלפון וחתימות של אנשי המועדון, המנכ"ל, סמנכ"ל הכספים והמזכירה, כולל חותמת המועדון, בהם התבקשו המועדונים להעביר את הכספים להונג קונג (קינדה) ולסינגפור (גרסיה).

"הבעלים והנהלת המועדון, בליווי היועץ המשפטי עו״ד רונן מוזסון, פעלו במהירות אל מול הקבוצות, אשר ביטלו את הוראות התשלום לאחר שכבר העבירו את הכסף, ובימים הקרובים הוא צפוי להגיע לחשבון של בית"ר. במקביל פנתה בית״ר אל מחלקת הסייבר של המשטרה על מנת שתחקור את הנושא לעומק".

גדי קינדה
גדי קינדה | מאור אלקסלסי

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי