בסכנין בונים על מימר: "תמיד מנצח במשחק הראשון בקבוצה חדשה"

שרון מימר | דני מרון

המאמן החדש של הקבוצה מהמגזר ניצח במשחק הבכורה שלו בכל חמש הקבוצות שהדריך בליגת העל, וינסה לעשות זאת גם מול בית"ר (חמישי, 19:45, ספורט1). כיאל עדיין בספק: "כולם חייבים לקחת אחריות". חלאילה צפוי לפתוח

קבוצות: בני סכנין

בני סכנין ביצעה השבוע מהפכה נוספת, כאשר נפרדה מהמאמן ניסו אביטן ובמקומו מונה שרון מימר. המאמן החדש ערך אתמול (שלישי) אימון בכורה, והיום הקבוצה תערוך אימון מסכם מכיוון שכבר מחר כבר מצפה לו משחק בכורה – מול בית"ר ירושלים (חמישי, החל מ-19:45, שידור ישיר בספורט1).

במועדון מקווים לשינוי ביכולת, אך לא פחות מכך גם לשינוי במזל, אותו מכוונים למאמן החדש. "לפי הסטטיסטיקה של מימר, תמיד כשהוא מגיע לקבוצה חדשה הוא מנצח במשחק הראשון. נקווה שזה יימשך", אמרו בסכנין.

ואכן, אם בודקים את עברו של מימר מגלים דבר גדול – למעט תפקידו הראשון בהפועל ראשון לציון מהליגה הלאומית, בחמש הקבוצות הנוספות אשר אימן, כולן בליגת העל, הוא ניצח במשחק הפתיחה שלו. הוא עשה זאת בהפועל כפר סבא עם 0:1 על בית"ר ירושלים בינואר 2016, עם בית"ר עצמה נגד קריית שמונה בפברואר 2017 (0:2), עם מכבי פתח תקווה מול סכנין בספטמבר 2017 (0:1), עם הפועל חיפה מול מ.ס אשדוד בנובמבר 2018 (0:3) ועם הפועל חדרה מול אשדוד בדצמבר 2019 (0:2).

שרון מימר | שלומי גבאי

השאלה הגדולה בסכנין מבחינה מקצועית נמצאת סביב בירם כיאל. הקשר סבל לאחרונה ממתיחה בשריר הירך האחורי ונעדר מהמשחק הקודם מול הפועל חיפה. כיאל תורגל ב-11 באימון המסכם אך טרם התקבלה החלטה האם יפתח בהרכב או לא. מימר יחליט סמוך למשחק בהתייעצות עם הצוות הרפואי האם לשתפו למן הדקה הראשונה. במידה שיהיה כשיר הוא אמור לפתוח על חשבונו של מוחמד אבו סייד.

כיאל, אגב, העלה פוסט לרשתות החברתיות, רשם מילות תודה לניסו אביטן ופנה גם לשאר אנשי המועדון: "השחקנים, כולם חייבים לקחת אחריות ולהיות הרבה יותר טובים כדי לעמוד במטרות שלנו. בהצלחה לכולנו".

מארון גנטוס פצוע וייעדר, ומי שצפוי לתפוס את מקומו בהרכב הוא חגי גולדנברג. אוסאמה חלאילה צפוי לחזור ל-11 על חשבונו של דיין קלי. כמו כן, ישנה התלבטות בין מוטי ברשצקי לבין איסמעיל ריאן, שטרם פתח בהרכב מאז הצטרף בחלון ההעברות.

בירם כיאל | מאור אלקסלסי

הרכב משוער: מחמוד קנדיל, עלי עותמאן, חגי גולדנברג, לוקאס ספנדלהופר, ייזן נסאר, אייהב גנאיים, בירם כיאל (אחמד אבו סייד), עטאא גאבר, מוטי ברשצקי (איסמעיל ריאן), אוסאמה חלאיילה ונייגל האסבליינק.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי