צדק ישחק כמגן, אטוולד: "צריך לזכור את מה שיוהאן קרויף אמר"

שיר צדק
שיר צדק | ברני ארדוב

בלם מכבי נתניה ישחק בתפקיד לא מוכר מול הפועל כפ"ס בשבת 17:45, ספורט1). קלר, קורין וגורי יחזקו את קבוצת הנוער שנאבקת על חייה ולא ייכללו בסגל, דומביה יפתח. המאמן ציטט את האגדה: "צריך לבעוט כדי להבקיע"

קבוצות: מכבי נתניה
(גודל טקסט)

לאחר ההפסד להפועל תל אביב במחזור הקודם, מכבי נתניה תתארח מחר (שבת, החל מ-17:45, שידור ישיר בספורט1) באצטדיון המושבה ותפגוש את הפועל כפר סבא. היהלומים ינסו להתבסס בפסגת הפלייאוף העליון, ובמקביל לשאר התוצאות במחזור, יוכלו להוריד את הירוקים לליגה הלאומית באופן רשמי.

המאמן ריימונד אטוולד, שכפי שפרסמנו צפוי להמשיך, יסבול מסגל חסר כאשר רותם קלר, רוי קורין ופרננד גורי יחזקו את קבוצת הנוער אשר נמצאת בתחתית הטבלה. בנוסף, לאמק בנדה ירצה עונש הרחקה בגין כרטיסים צהובים.

"מצפים לנו מספר משחקים לא פשוטים עם סגל מצומצם, כיוון שנצטרך לדאוג שקבוצת הנוער שלנו נשארת בליגת העל לנוער" התייחס אטוולד למצב. "מדובר במטרה חשובה שתגביל לנו את הסגל, שאינו רחב ממילא. עם זאת אנחנו מתכוונים להגיע למשחק מחר במטרה לנצח, כמו תמיד, בלי תירוצים".

ריימונד אטוולד | ברני ארדוב

ניצחונות במשחקים מגיעים באמצעות ניצול מצבים, ולפעמים אנחנו לא מנצלים את ההזדמנויות", המשיך ההולנדי. "כוונתי היא שכאשר אנחנו תוקפים את שער היריב, אנחנו יכולים לבעוט לשער במקום למסור מסירה נוספת. אנחנו צריכים להיות אמיצים יותר מול השער כיוון שלא כל השערים בכדורגל מובקעים באופן שמצפים שיובקעו – הרבה כדורים נכנסים לרשת בגלל שהם מוסטים מהמסלול המקורי שלהם, אך גם גולים כאלה נחשבים. אם נזכר בבעיטה של בן ביטון במשחק הקודם, היה לו הרבה מזל (כמו שהוא בעצמו העיד), אבל לפחות הוא בועט. יוהאן קרויף אמר דבר פשוט – אתה צריך לבעוט כדי להבקיע. זה משהו שאנחנו חייבים לשפר. לפעמים אנחנו מנסים להבקיע את השער המושלם, במקום פשוט לנצל את ההזדמנויות שיש לנו".

על המטרות עד לסיום העונה אמר אטוולד: "אני מרוצה מהגישה שיש לקבוצה על המגרש, ואנחנו רוצים להמשיך כך. המבט קדימה לשבת לשתי הקבוצות – קבוצת הנוער ואנחנו. שתי הקבוצות צריכות לנצל הזדמנויות ולאסוף את הנקודות".

במקומו של רותם קלר צפוי לפתוח שיר צדק. הבלם יוסט לעמדה שהוא פחות מכיר, עמדת המגן השמאלי, וינסה למלא את החלל. בנוסף, אבובקר דומביה ימלא את מקומו של לאמק בנדה. קוואן פרייטר יפתח על חשבון פרננד גורי.

הרכב משוער: רז כרמי, כארם ג'אבר, אלמוג כהן, קליאן ואן דר קאפ, שיר צדק, עומרי גנדלמן, יובל שדה, גבי קניקובסקי, חן עזרא, אבובקר דומביה, קוואן פרייטר.

קוואן פרייטר
קוואן פרייטר | ברני ארדוב

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי