במשרד הספורט הבטיחו: "בלומפילד יהיה מלא במשחק העונה"

אוהדי מכבי תל אביב | אריאל שלום

ראש המטה של שר התרבות והספורט, גיא גוטמן, התראיין ל-103FM לאחר הפסקת מכירת הכרטיסים למשחק העונה: "תתאפשר פתיחה מוחלטת במגבלות התו הירוק". וגם: השינוי שיאפשר לילדים להיכנס למשחקים גם בלי להיבדק במקום

בעקבות הפסקת מכירת הכרטיסים למשחק העונה, ראש המטה של שר התרבות והספורט, גיא גוטמן, התראיין ל-103FM וסיפק צפירת הרגעה עבור האוהדים שחששו כי אצטדיון בלומפילד לא יהיה מלא במפגש בין מכבי תל אביב למכבי חיפה.

הפסקת מכירת הכרטיסים למשחק העונה: "על פי התקנות שקיימות היום, אין עדיין אפשרות לתפוסה מלאה באצטדיונים. התקנות האלה אמורות להשתנות בשישי במאי, יום חמישי הקרוב. זה גם מה שיקרה בפועל.

בלומפילד יתמלא במשחק העונה: "התקנה שתאפשר אצטדיונים מלאים תיכנס לתוקף בשישי במאי. הפסקת המכירה זה טכני לחלוטין, ואני חושב שזה נכון לא למכור לפני שיש חותמת סופית. תקנות החירום בקורונה הן תקנות בתוקף לשבועיים. כל 14 ימים יש הצבעת שרים בממשלה על ההנחיות. התקנות החדשות, כפי שסיכמנו עם שר הבריאות יולי אדלשטיין, תאפשר פתיחה מוחלטת של אולמות התרבות והספורט במגבלות התור הירוק. כל מה שביקשנו ודרשנו מצוי כרגע בפני הצבעת שרים".

האפשרות שהשר לביטחון פנים או גורם במשטרה יבקש לשקול מחדש את ההנחיות: "אין מה להשוות בכלל בין מה שקרה במירון למה שקורה במגרשים ובאולמות התרבות. בלומפילד יהיה מלא, וזה אמור לעבור הצבעת ממשלה מחר, או לכל המאוחר ברביעי בבוקר. עורכים את ההצבעה עד 24 שעות לפני כניסת התקנות לתוקף. הטיוטה כבר הוגשה. אחרי שנה וחודשיים סוף-סוף נראה אצטדיון מלא. בלומפילד מלא, משחק עונה חגיגה, זה רגע מאוד מרגש".

שחקני מכבי חיפה, שחקני מכבי תל אביב, רועי ריינשרייבר | מאור אלקסלסי

בדיקות הקורונה שהילדים עורכים במגרשים: "אין יותר הגבלות, למעט תו ירוק. ילדים יצטרכו לעבוד בדיקות. מה שכן הצלחנו להכניס זה בדיקות PCR. אדם יוכל לבחור אם הוא רוצה לקחת את בנו או בתו לבדיקת PCR שתוקפה 72 שעות. הוא יוכל באותו סוף שבוע ללכת לקולנוע, להופעה, למשחק כדורגל או כדורסל עם בדיקה אחת".


מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי