אנטמן: “לא מתאים לזהבי להעביר ביקורת אחרי מה שעשה”

play גיורא אנטמן
גיורא אנטמן | ערן לוף
ישראל - מקדוניה 1:0 02:13

מאמן השוערים של נבחרת ישראל לשעבר דיבר ברדיו 103FM על סוגיית השוערים שזומנו ע"י הרצוג: "הרוש נתן הופעות טובות וצריך לתת לו קרדיט". וגם על הביקורת של חלוץ גאווגז'ו: "גוטמן התנהל ברמה הטובה ביותר"

לאחר ביקורות רבות נגד זימוני השוערים של אנדי הרצוג לקראת צמד המשחקים נגד סלובניה ואוסטריה, מאמן השוערים של נבחרת ישראל לשעבר ומכבי חיפה בהווה גיורא אנטמן התראיין בתוכנית הספורט של רדיו 103FM הסביר את הגישה של המאמן הלאומי והתייחס לביקורת של ערן זהבי נגד ההתנהלות בנבחרת בתקופתו.

הזימונים של הרצוג: “ראשית בוא נאחל לנבחרת בהצלחה. לגבי סוגיית השוער, למאמן יש אג’נדה משלו שהוא הולך עם שחקנים שהוא בוחר, ואם הוא הזמין את הרוש למרות שהוא לא שיחק וכנראה שהוא מאמין שייתן פיק של משחק אחד או שניים. מאמן השוערים של הנבחרת לא בארץ אבל הוא עוקב אחרי השחקנים. מאמן השוערים ממליץ על השוער הבכיר והרצוג ייתן את ההחלטה הסופית”.

“אל תשכחו שלשחק בנבחרת זה רמה מעט אחרת מאשר מלשחק בליגה, צריך לתת את הקרדיט גם להרוש שבמשחקים הקודמים בנבחרת נתן את העבודה. יש תקדימים בעולם ששוערים שלא משחקים מזומנים לנבחרת. ברור שלא לשחק שנה זה משמעותי אבל מבחינת המאמן חודש ימים לא לשחק זה לא נורא ונבחרת צריך התעלות של רגעים. אני יכול לספר על בוני גונזבורג שלא תמיד היה טוב בליגה אבל בנבחרת הוא הראה יכולת גבוהה”.

“ההכרעה תהיה בין הרוש למרציאנו” (דני מרון) 

“כששוער עומד בנבחרת הוא מתורגל עם שחקנים ועם השיטה, ולא עושים רכבת של שוערים. השוער צריך את השקט שלו ולא להחליף כל פעם שוערים. נכון שיש תחרות עכשיו בין מרציאנו והרוש. יכול להיות שכושר המשחק של מרציאנו יכריע לבסוף את ההתמודדות, אבל אומר שוב שהרוש שוער ראוי”.

האם שלושת השוערים הטובים ביותר זומנו לנבחרת: “אני כרגע איש מועדון במכבי חיפה לכן קשה לי להיות אובייקטיבי, אבל חיימוב נותן עבודה נהדרת ורק במשחקים האלו הוא לא זומן. אנחנו כמועדון נעשה הכל כדי להחזיר את השעורים שלנו לנבחרת”.

הביקורת של ערן זהבי על ההתנהלות בנבחרת בתקופת גוטמן: “אני אגב לא שמעתי את זה, אני חושב שעשינו קמפיין טוב מאוד שאמנם לא ענה על הציפיות אך בסופו של דבר היינו במקום הטבעי שלו. אני חושב  שאחרי מה שעשה ערן זהבי בזריקת הסרט, עדיף שלא יעביר ביקורת על קמפיינים קודמים, אופשר לומר שההתנהלות של גוטמן הייתה ברמה הטובה ביותר”.


גיורא אנטמן לא נשאר חייב לערן זהבי (ערן לוף)

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי