לקראת הכרעת מאמן הנבחרת: זוארץ ייפגש גם עם בן שמעון

play
רן בן שמעון | קובי אליהו
תיקתקנו: קליפ סיכום אירועי היום בספורט, 1.4 06:57

בצל ההצעה של ההתאחדות לכדורגל לברק בכר, היו"ר ייפגש גם עם המועמד השני לאימון נבחרת ישראל. בן שמעון חווה עונה מצוינת עם א.א.ק לרנקה. הוועדה המקצועית תתכנס בעוד 13 ימים

(גודל טקסט)

ארבעה ימים אחרי ההצעה הרשמית שקיבל ברק בכר לאימון נבחרת ישראל, המגעים מול המאמן המצליח נמשכים כאשר הכל עדיין פתוח באשר להתקשרות מולו. במקביל לערוץ מול בכר, צפוי יו"ר ההתאחדות לכדורגל שינו זוארץ לקיים עוד השבוע פגישה גם עם מועמד נוסף לאימון הנבחרת מבחינת ההתאחדות, רן בן שמעון.

בהתאחדות לכדורגל לא הסתירו שהשם הראשון עליו הם הולכים הוא ברק בכר וגורמים בגוף המנהל את הנבחרות הלאומיות של ישראל אישרו כי מיד אחריו, ניצב רן בן שמעון. שלשום הוביל בן שמעון את א.א.ק לרנקה למשחק העונה בקפריסין מול אפואל ניקוסיה ועל אף שקבוצתו הובילה במשחק, הוא הסתיים בהפסד ביתי צורב.

בן שמעון עושה עונה נהדרת בקפריסין. הוא הצטרף לא.א.ק לרנקה כשהיא ממוקמת במקום השמיני וכאמור הביא אותה עד למקום השני ולמאבק אליפות. בסביבת המאמן בטוחים שלמרות ההפסד לאפואל ופער של 4 נקודות ממנה, הוא יצליח להוביל אותה לזכייה באליפות. מלבד קריירת המועדונים, בן שמעון עמד על הקווים של נבחרת קפריסין בשנים 2017-2020.

רן בן שמעון מאמן מ.ס. אשדוד
רן בן שמעון | קובי אליהו

בעוד 13 ימים תתכנס הוועדה המקצועית של ההתאחדות לכדורגל בה חברים רבים מתחום הכדורגל ועד אז מתכוונים יושב הראש שינו זוארץ וסגנו עורך הדין מורן מאירי להביא להחלטה על אחד משני המועמדים, בכר ובן שמעון. ייתכן שתיעשה גם פנייה למועמד השלישי רוני לוי בימים הקרובים.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי