אדומים מבושה: הפועל ת”א אחרונה אחרי 3:2 מביך לכפ”ס

שחקני הפועל תל אביב
שחקני הפועל תל אביב | עדי אבישי

הפסד חמישי ברציפות לאדומים, שנכנעו בבית מול העולה החדשה, סיימו את המפעל השלישי בחשיבותו במקום ה-14 ורחוקים מלהיות מוכנים לפתיחת הליגה נגד מכבי נתניה. הקהל שהגיע מחה נגד ההנהלה: "גנבים"

עלובה, אין דרך אחרת לתאר את הדרך של הפועל תל אביב בגביע הטוטו שהסתיימה הערב (שני) עם המקום האחרון במפעל השלישי בחשיבותו לאחר הפסד חמישי ברציפות, הפעם 3:2 בבית לעולה החדשה הפועל כפר סבא שניצחה לראשונה.

האדומים, שפתחו בהרכב חזק שכלל שמות כמו יואב ג’ראפי ששב מפציעה ארוכה, אוראל דגני, עומרי אלטמן, מאור בוזגלו ועומר דמארי, קיוו לעצור את כדור השלג, אך דן עזריה הימם רגע לפני ההפסקה (45) והעלה את מפלס הלחץ בצד האדום לגבהים חדשים.

המחצית השנייה נפתחה בצורה הרבה יותר טובה על ידי האדומים, שהצליחו לאזן לאחר בעיטה אדירה של מוטי ברשצקי (64), אולם דווקא אז, כשהמומנטום בצד שלהם, שחקני הפועל תל אביב איבדו את הראש וספגו מבנג’מין קוקו (76) ועומר פדידה (78). ניר לקס עוד הספיק לצמק, אך זה היה מאוחר מידי והאדומים ספגו שריקות בוז צורמות בירידה מכר הדשא.

כ-1,200 צופים הטריחו את עצמם לאצטדיון המושבה וחלקם מחו נמרצות: “הנהלה של גנבים – 40 שקל לתרופות”, נכתב על השלט שהונף על ידי אוהדי הפועל תל אביב שבאו בטענות למחירי הכרטיסים והוסיפו קללות וגידופים לאורך כל 90 הדקות. 

אוהדי הפועל תל אביב (עדי אבישי)

חמישה הפסדים רצופים. שחקני הפועל ת”א (עדי אבישי)

הרכבים

הפועל תל אביב: יואב ג׳ראפי, עידן כהן (עבדי פרחאת, 73), אוראל דגני, ירין פרץ, דני גרופר, שי אליאס (עמנואל בואטנג, 59), ניר לקס, מוטי ברשצקי, מאור בוזגלו, עומר דמארי (חואן לסקאנו, 60), עומרי אלטמן.

הפועל כפר סבא: איתמר ישראלי, טום שלח, סדיק אוטנדה, טל מכלוף, אביב סולומון (נירן רוטשטיין, 66), קווין ריינשטיין, דן עזריה (לירוי צעירי, 55), עומר פדידה (יבגני ברקמן, 80), בובקר טראורה (מוחמד יוסף, 77), ריקרד ורנאס (יהב אפריאט, 54), בנג׳מין קוקו.

עזריה חוגג ניצחון בכורה בגביע הטוטו (עדי אבישי)

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי