בכפ”ס מרוצים: “משחק שייתן לנו המון ביטחון לקראת הליגה”

שחקני הפועל כפר סבא
שחקני הפועל כפר סבא | עדי אבישי

ניצחון בכורה לירוקים בגביע הטוטו: "עוד שחקן-שניים ונהיה טובים יותר". מחמאות לזרים: "בנינו את הקבוצה עליהם". גרשון קופי במו"מ מתקדם, בקבוצה מנסים להוציא לו ויזה על-מנת שיגיע לארץ. וגם: סאגת גיל יצחק

שביעות רצון גדולה בהפועל כפ”ס לאחר ניצחון הבכורה אמש (שני) בגביע הטוטו 2:3 על הפועל ת”א, שהגיע שבוע לפני משחק פתיחת הליגה של העולה החדשה שתפגוש את הפועל חיפה.

“אנחנו נהיה קבוצה טובה”, שמחו בכפ”ס. “אנו צריכים להתחזק בעוד שחקן או שניים ואז אפילו נהיה טובים יותר. חשוב מאוד שהניצחון הזה בא עכשיו, שבוע לפני הליגה והמשחק הזה ייתן לנו המון ביטחון לקראתה”. גם בחדר ההלבשה, האווירה הייתה טובה כשהשחקנים חגגו את העובדה שלראשונה העונה הם ירדו מחויכים: “צריך להבין שחיכינו לא מעט לניצחון הזה וזה לגיטימי שנחגוג אותו”, הסבירו שחקנים.

בקבוצה שיבחו בעיקר את השחקנים הזרים שבלטו אתמול, כשגם ריקרד ורנס, שעד כה לא שכנע, רשם שיפור כאשר לאחר הבישול מול ק”ש, אתמול הוא סיפק משחק טוב נוסף וסיכן לא מעט את שערם של האדומים. “בסופו של דבר בנינו את הקבוצה לא מעט על הזרים וברור לנו שהיכולת שלהם תשפיע עלינו. נראה שהם מתחילים לבלוט”.

“חיכינו לא מעט לניצחון הזה וזה לגיטימי שנחגוג” (עדי אבישי)

בינתיים, בקבוצה מקווים לצרף בימים הקרובים גם את הזר החמישי כשהקשר גרשון קופי, ששיחק בעונה שעברה בליגה בכווית ובעברו שיחק בליגת ה-MLS ובשבדיה, במגעים מתקדמים עם הקבוצה. כעת, בכפ”ס מנסים לסדר לשחקן ויזה על-מנת שיגיע לישראל ויחתום בקבוצה.

במקביל, בשרון עדיין ממתינים להתפתחויות בגזרת גיל יצחק, שצפוי להיות מושאל ממכבי חיפה ומקווים שמערכת היחסים הטובה בין המאמן אופיר חיים לחלוץ תגרום לו להצטרף. לאחר שהירוקים יחליטו סופית על השאלתו, בכפ”ס יכנסו איתו למו”מ, כשתנאי שכרו יכריעו אם ניתן יהיה להתקדם בנושא.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי