לי קוכמן נוצח בקרב על הארד בגרנד סלאם באקו

לי קוכמן
לי קוכמן | AFP

הג'ודאי העפיל לקרב על המדליה בקטגוריית המשקל עד 90 ק"ג דרך בית הניחומים והפסיד, לפני כן הודחו בזה אחר זה פלצ'יק (עד 100 ק"ג), גולן (עד 90 ק"ג), הרשקו (מעל 78 ק"ג) ולניר (עד 78 ק"ג)

שגיא מוקי זכה אתמול (שבת) במדליית הזהב וגם טוהר בוטבול עלה אמש על הפודיום עם מדליית כסף

, אבל הבוקר (ראשון) בגרנד סלאם בבאקו מתוך חמישה ישראלים רק לאחד נשאר סיכוי למדליה, וזהו לי קוכמן שנשר לבית הניחומים ודרכו העפיל לקרב על מדליית הארד במשקל עד 90 ק"ג. ואולם הוא נכנע לווזארי של ההונגרי כריסטיאן טות אחרי שתי דקות ולא הצליח לשנות את התוצאה בזמן שנותר.

קוכמן החל את דרכו עם ניצחונות על ראסולו האזרי, ניצח לאחר מכן גם את הברזילאי רפאל מקאדו ובשמינית הגמר גבר על פיוטר קוצ'רה בניקוד זהב, אך בקרב האחרון לפני חצי הגמר נכנע לספרדי ניקולוז שרזאדישווילי וירד לבית הניחומים. גם שם הוא פתח ברגל ימין וניצח באיפון את הרוסי חוסיין חלמורזאגייב וכאמור העפיל לקרב על הארד, שם נוצח.

עוד היום בבאקו, פיטר פלצ'יק סיים את דרכו כבר אחרי קרב אחד בקטגוריית עד 100 ק"ג לאחר שנפגע בידו ונאלץ לנטוש ואיתי גולן נכנע בקרב הראשון בקטגוריה עד 90 ק"ג. בנשים, רז הרשקו הודחה בקטגוריית מעל 78 ק"ג בקרב הראשון וענבר לניר נכנעה בסיבוב השני במשקל עד 78 ק"ג, אחרי שגברה על יריבה מספרד ולאחר מכן נכנעה ליריבה מהולנד.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי