סיבה לדאגה? ערן זהבי הוחלף עקב פציעה בכף הרגל

play ערן זהבי
ערן זהבי | אתר הליגה הסינית
גוואנגז'ו ר.פ - ג'יאנגסו סונינג 2:2 02:44

החלוץ נאלץ לפנות את מקומו במהלך משחקה של גוואנגז'ו ר.פ וסיפר על רגישות במקום בו נפגע במשחק הנבחרת לפני כשנה, אז נעדר כחמישה שבועות. הרצוג ישוחח איתו לקראת המפגשים של ישראל נגד צפון מקדוניה וסלובניה

רגע לא שגרתי התרחש היום (שישי) במשחקה של גוואנגז’ו ר.פ נגד ג’יאנגסו סונינג, כשערן זהבי ירד מהמגרש בדקה ה-63 ובמקומו עלה מוסא דמבלה. מלך השערים של הליגה הסינית, שגם היום כבש והעלה את מאזנו ל-24 שערים העונה, נאלץ לרדת מכר הדשא להפתעת כולם, אך לספורט1 נודע כי החלוץ ירד כתוצאה מרגישות בבכף הרגל, זכר לפציעה שספג במשחק הליגה הקודם נגד שנגחאי שנואה.

כאמור חלוץ נבחרת ישראל הספיק לכבוש שער מרהיב במחצית הראשונה של ההתמודדות ואף בישל בנוסף לדיא סבע, אבל קבוצתו סיימה רק ב-2:2 ורשמה מחזור שלישי רצוף ללא ניצחון. כזכור, לפני פחות משנה, במסגרת ההפסד 1:0 בליגת האומות נגד נבחרת אלבניה בספטמבר 2018, נפגע הכוכב הישראלי באותו המקום בדיוק והוחלף במחצית, פציעה שאז השביתה אותו לכחמישה שבועות.

מאמן הנבחרת אנדי הרצוג בוודאי ינסה לברר בקרוב את מצבו של חלוצו המוביל, זכר לצמד המשחקים של ישראל בעוד כחודש נגד צפון מקדוניה (5.9) וסלובניה (9.9), במסגרת מוקדמות יורו 2020.

אנדי הרצוג. המאמן הלאומי רוצה את החלוץ בצמד המשחקים (אודי ציטיאט)

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי