ראשוני: "קשה לי להגיד שהצלחתי, אך שמחה שהבאתי את עצמי לידי ביטוי"

שירה ראשוני | Harry How/Getty Images

על אף שהייתה רחוקה פסע ממדליה, הג'ודוקא נשמעה מאוכזבת לאחר ההפסד בקרב על מדליית הארד: "הרגשתי שאני יכולה לעשות את זה". מאמנה שני הרשקו אמר בגרון חנוק: "שירה נלחמת כל החיים שלה, זה מבאס מאוד"

הישג מרשים לשירה ראשוני בפתיחת אולימפיאדת טוקיו. הג'ודוקא סיימה את התחרות בקטגוריית המשקל עד 48 ק"ג במקום החמישי אחרי שניצחה שלושה קרבות, אבל למרות ההפתעה ועל אף ההישג, ראשוני נשמעה בעיקר מאוכזבת בסיום מכך שהפסידה בקרב על מדליית הארד.

"קשה למצוא מילים. הרגשתי שאני יכולה לעשות את זה, וממש לא קל לי כרגע", אמרה, והסבירה את היכולת המרשימה שלה שהפתיעה רבים. "תמיד אמרתי שברגע שאביא את עצמי למזרון, יהיה מאוד קשה לנצח אותי. בהרבה תחרויות לא הצלחתי לעשות את זה, ופה קשה להגיד שהצלחתי כי סיימתי בלי מדליה, ומבלי מדליה זה לא מספיק, אבל אני כן שמחה שהצלחתי להביא את עצמי לידי ביטוי. זו יכולת שתמיד ידעתי שיש לי".

מאמנה שני הרשקו אמר בגרון חנוק: "כשאתה קרוב, זה עוד יותר מתסכל. הספורטאיות עובדות קשה בשביל לזכות במדליות, זה כל מה שהן חושבות עליו. שירה נלחמת כל החיים שלה, וזה מבאס מאוד. הבנות עובדות בשקט, נותנות את החיים שלהן, וצריך לשמוח בשבילן גם כשהן מנצחות וגם כשהן מפסידות".

שירה ראשוני | JACK GUEZ/AFP via Getty Images

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי